Wpis z mikrobloga

Ja odnośnie tego znaleziska.

1. Pseudo dziennikarzyny z listowego szmatławca pieprzą od rzeczy.
2. General Polko pieprzy od rzeczy. Owszem, zwykły informatyk może liczyć na max 3k, ale fachowiec zarabia znacznie więcej, znacznie.
3. Fachowcy w WOC/CBŚP i innych zarabiają ponad 15k m-c. Mowa o fachowcach.
4. Czemu ma służyć takie #!$%@?, że służb nie stać na fachowców? Po pierwsze - tych ludzi obowiązuje ścisła tajemnica, nikt nie może wiedzieć gdzie i dla kogo pracują, a także jak wykonują swoją pracę. Po drugie - szmatławcom od Lisa nikt nie wyjawi ile konkretnie się zarabia. A się zarabia.

I nie będę niczego udowadniał bo i tak nadstawiam dupy pisząc o tych sprawach zachowując się jednocześnie niepoważnie. Na szczęście nikt o mojej aktywności na wykopie nie wie, a i ukryć swoje IP potrafię (lepiej niż Rumun od dilda). Także tego.

#polska #wojsko #cyberbezpieczenstwo #it
  • 3
  • Odpowiedz
@B0RG: IP potrafisz ukryć? Przecież po sposobie pisania jesteśmy w stanie rozpoznać kto piszę, a to tylko jeden z wielu wskaźników. Przypomnij sobie jak było ze Zbigniewem na polskim torowisku
  • Odpowiedz
@asdasdce2w: nie, nie potrafię ukrywać swojego IP, w ogóle nie wiem co to IP ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli zaś chodzi o stylometrię to również nie mam o tym zagadnieniu bladego pojęcia. Nic, a nic nie wiem. A Zbigniew był głupi jak but.
  • Odpowiedz