Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (103)

 • avatar

  parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do wyjścia. A wujek:
  ej, seba a weź mi jeszcze no pokaż te PORNUCHY bo podobno tego pełno w internecie. (jego żona na kanapie "hihihi ty zboku hihihi") no to odpalam redtube i włączam pierwsze lepsze wideo. A wujek tak patrzy i 'Co to kurwa jest, przecież ona jest cała wygolona fujj, jak dziecko jakieś a nie baba, weź to kurwa wyłącz KOCUR MUSI BYĆ xD , weź no daj coś normalnego a nie dla zboczeńców" no to wpisuję kurwa 'Hairy' i wyskoczyła taka zarośnięta pizda i wujek noooo i to mi się podoba, to jest to, KOCUR najlepszy. Dostałem flaszkę i się szybko ulotniłem, od tamtej pory zawsze jak widzę jego żonę myślę japierdole jakiego ona musi mieć kocura.

  #pasta #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (32)

 • avatar

  O matko, #niebieskiepaski to jednak dziwne są.

  Zagadał do mnie niedawno taki jeden niebieski, który albo mieszka, albo pracuje po sąsiedzku, bo napisał coś w stylu, że widujemy się w okolicy czasem (nie znam gościa, nie mamy się w znajomych ani nic).
  Ja odpisałam, że nie można wykluczyć.
  Na co on, że mam fajny czarny samochód.
  A ja, że nie jeżdżę czarnym autem.
  No i jakoś się gadka skończyła, że sorry, ale moje auto nie jest czarne i nie jest to Renault ( ͡° ͜ʖ ͡°) No to nara xD

  Dziś spotkałam gostka w sklepie, hehe, a on udaje, że mnie nie widzi xD
  Najwyraźniej sfochał, że go spławiłam czy coś.
  A tymczasem moje auto nie jest czarne naprawdę. Ono jest antracytowe xD (chociaż, faktycznie bardzo fajne ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  Ja wiem, #rozowepaski to są jeszcze bardziej dziwne xD
  Ale fochać się o coś takiego? No nie wiem, nie wiem.
  Najlepszy finał: loguję się, żeby zagadać, czy już się przyglądnął jaki kolor, a tam "nie możesz wysyłać wiadomości do tego użytkownika" xD

  #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  pokaż całość

  odpowiedzi (102)