Wpis z mikrobloga

@sublingual: Ojej, jakich Ty mądrych pisarzy czytasz. Pewnie listę "100 książek, które musisz przeczytać przed śmiercią" i inne pierdoły z internetu znasz na pamięć, ja Cię pierdzielę. Nie no, szacun, jesteś taki menski.
@SwietyGlupiec: Ktoś z nich jest na tego typu listach? Nie wiem, ty jesteś znawcą widocznie XD

jakich Ty mądrych pisarzy czytasz.


Zaraz, czemu udajesz cynika jeżeli to ty sam się zaczałeś wywyższać w pierwszym poście

Jeśli ktoś nie czyta książek to nie jest dla mnie interesującym człowiekiem.

a ja po prostu z tego gnije?
@SwietyGlupiec: Prostackie słowa ci z gęby wypadają jak na gościa, który poziom narcyzmu dobił do stopnia wartościowania innych po tym czy czytają ksiązki, choć sam nie ma nic do zaoferowania XD pewnie dobrze trafiłem, na biblioteczce Grzesiak i Mały Książę i myslisz że jesteś #!$%@? KIMŚ!
@SwietyGlupiec: Piszesz wywyższający się narcystyczny post bez żadnej podstawy który by np. ukazał twój poziom kulturoznawstwa wyzywając innych od "dna ludzkiego" jednocześnie cynicznie uważając że Foucalt i Joyce to coś "wow nie no szacun wow ja pierdziele" a na koniec wrzucając gównocytat od gościa najbardziej znanego z tego, że wyreżyserował film w którym panna je psie gówno. Ale z ciebie patrycjusz XD