•  

  Zdjęcia zakrwawionych płodów przy kościele na Górczynie. „Nerwowo reagują dorośli zwolennicy aborcji”

  Drastyczne zdjęcia zakrwawionych płodów pojawiły się przy kościele pw. Świętego Krzyża w Poznaniu. Organizatorem wystawy jest fundacja "Pro-prawo do życia", która walczy o wprowadzenie zakazu aborcji.

  Nie wszystkim mieszkańcom podobają się takie fotografie. Straszne obrazy przy kościele pw. Świętego Krzyża ul. Ściegiennego w Poznaniu. Każdy ma prawo do własnego zdania, jednak wystawianie takich obrazów jest karygodne i nieetyczne – pisze nasz czytelnik. Co gorsza cześć plakatów skierowana jest w stronę ulicy, gdzie w pobliżu znajduje się Szkoła Podstawowa nr 10 – dodaje.

  Za akcję odpowiada fundacja Pro - Prawo do życia. To jedna z wielu akcji, jakie obecnie prowadzimy. Zdjęcia są drastyczne, bo aborcja jest drastyczna. To zabieg, podczas którego mordowane są dzieci i ludzie powinni mieć świadomość jak to wygląda – mówi nam Mariusz Dzierżawski, założyciel Fundacji Pro - Prawo do życia. Dla większości dzieci, które miały szansę się urodzić widok takich zdjęć jest obojętny, bo nie rozumieją o co chodzi. Jeśli pytają i otrzymają spokojną odpowiedź,są spokojne. Nerwowo reagują dorośli zwolennicy aborcji – dodaje."

  Uważam, że nie raz taki szok, chociaż krótki, będzie dobry, żebyśmy nasze sumienia poruszyli na tę ważną sprawę jaką jest życie od samego początku – mówi reporterowi Telewizji WTK proboszcz parafii pw, Świętego Krzyża ks. Sławomir Baraniak. Boję się i nawet mam dzisiaj wątpliwości, zwłaszcza jeżeli chodzi o dzieci. Jeżeli kogoś byśmy obrazili, zwłaszcza dzieci i rodziców to bardzo przepraszam z tego miejsca, ale tak jak wspomniałem może krótkie ale jednak poruszenie sumienia może jest potrzebne też nam – dodaje.

  Jak już wcześniej informowaliśmy plakaty można spotkać również na poznańskich ulicach – gdzie można spotkać samochód ciągnący przyczepę z antyaborcyjnym przesłaniem i drastycznymi zdjęciami, z którego megafonu rozbrzmiewa komunikat, że w polskich szpitalach, w tym w Poznaniu, mordowane są dzieci.

  https://epoznan.pl/news-news-92630-Zdjecia_zakrwawionych_plodow_przy_kosciele_na_Gorczynie._Nerwowo_reaguja%20_dorosli_zwolennicy_aborcji
  #bekazkatoli #prolife #aborcja #poznan

  źródło: epoznan.pl

Gorące dyskusje ostatnie 12h