Wpis z mikrobloga

@Zrobiony_bobr: od półtora sezonu staram się jeździć na rolkach (ale nie umiem hamować i przez to rzadko to robię bo boję się, że kogoś zabiję xD), od roku mam rower i też na nim śmigam w wolnych chwilach, w zimę zdarza mi się odwiedzić lodowisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Full opcja.
@Zrobiony_bobr: spoko :D Parę razy tak robiłem.
Tylko ze mną to po równej nawierzchni. Więc albo Narodowy albo Moczydło. Chyba, że gdzieś jeszcze jest równo a o tym nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
już w drodze Seba WFSC


@conqestx: no to widzę, że zabawa na grubo ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja nawet jakbym miał budżet na takowe to nie ma opcji, żeby jazda w takim sprzęcie nie skończyła się amputacją stóp xD Chociaż doszły mnie słuchy, że Nexty są dobrym wyborem dla osób z takimi problemami jak moje, to może w środku sezonu się porozglądam za tym modelem ;)

to
@Zrobiony_bobr nie poleciłbym nic z rodziny powerslide Jedyne w czym są dobrzy to reklama. Rolki z ich wysokiej półki są gorzej wykonane niż prawie £100 tańsze rollerblade czy seba (ʘʘ)

P. S dla platfusa to seba fr 1 lub fr 2 lub fr 3 lub frx (σ ͜ʖσ)
nie poleciłbym nic z rodziny powerslide Jedyne w czym są dobrzy to reklama


@conqestx: no powiem Ci mocne słowa, wielu uważa Powerslide za jedną z lepszych marek. W sumie to nawet cieszą się lepszą renomą niż Rollerblade, który miał parę wpadek. Albo taki drobny szczegół jak mocowanie cuffu, w imperialach masz normalne śruby, a w rb80 nity. Może i zastosowanie nitowanego połączenia ma swoje zalety, ale w przypadku serwisu stwarza dodatkowy