Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Płytki przyszły :) nie będę mówić ile ważą, bo co poniektórzy mogliby zejść na zawał. Dodam tylko ze wniósł je dokładnie ten sam pan co przedtem beton :D chyba nie czyta wykopu bo nie kazał mi usunąć konta ;) #aferabetonowa #beton #remont #opdelivers

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Jak mocno chciałbym, aby ludzie zrozumieli prostą rzecz: po schodach ruchomych można (nie trzeba) także IŚĆ. I żeby nie blokować drogi tym, którzy chcieliby iść. Ja sam ze wsi, z prowincji i zadupia zostałem dość brutalnie uświadomiony tej zasady przez nieznanego mi niestety londyńczyka, za co jestem mu bardzo wdzięczny i od tego czasu przestrzegam jej bezwzględnie. Przyznaję, jest bardzo rozsądna i praktyczna.

  To znaczy byłaby, gdyby ludzie jej przestrzegali. Niestety barany stoją sobie radośnie w parach i blokują całą szerokość schodów. I tak w całej Polsce, gdziekolwiek bym nie był.

  No cóż... jako pyra nienawidząca Warszafki, z pewnym zażenowaniem stwierdzam, że warszawiacy jako jedyni w Polsce posiadają kulturę używania schodów ruchomych (chyba, że słoik się jakiś trafi). Dla całej reszty - czarna magia.

  #schodyruchome #akademiadobregowychowania #nieogary

  #niewiemjaktootagowac więc dla atencji #gownowpis i #ciekawostki
  pokaż całość

  odpowiedzi (47)

 • avatar

  Obrazek, który słychać

  #cs16 #csgo #nostalgia

  odpowiedzi (24)