Wpis z mikrobloga

@KakaowyTaboret: to zależy jakie rodzaju to narzędzia, bo albo chodzi o ____ (wstaw poziom zaawansowania) znajomość Excel, VBA albo dowolnego innego języka użytego do tworzenia dodatków do Excela. Wpisanie, że zrobiłeś kilka narzędzi w Excelu jest informacją mówiącą absolutnie nic. Dodanie, że są autorskie - to już pleonazm.
@brak_nicku:

Dodanie, że są autorskie - to już pleonazm


Kłóciłbym się, bo podobnych zbyt dużo nie ma, a w internecie nic podobnego nie znajdziesz.

to zależy jakie rodzaju to narzędzia, bo albo chodzi o ____ (wstaw poziom zaawansowania) znajomość Excel, VBA albo dowolnego innego języka użytego do tworzenia dodatków do Excela


Chodzi o pliki excel które jak pisałem powyżej- nie znalazłem odpowiedników i sam je zaprojektowałem napisałem instrukcje i wdrożyłem w
@KakaowyTaboret: ja już tyle czasu żyję na świecie, a Excel to tak stare narzędzie, że za każdym razem jak spotykam się z jakimś problemem, to bardzo szybko jestem w stanie znaleźć kilka bardzo podobnych już rozwiązanych w sieci, ale może rzeczywiście znalazłeś jakąś niszę i tworzysz unikatowe rozwiązania - jeśli tak, to bez ironii - gratuluję.
Wracając do meritum - to może zamiast wpisać stworzenie kilku narzędzi autorskich, może coś w
@brak_nicku:

ja już tyle czasu żyję na świecie, a Excel to tak stare narzędzie, że za każdym razem jak spotykam się z jakimś problemem, to bardzo szybko jestem w stanie znaleźć kilka bardzo podobnych już rozwiązanych w sieci, ale może rzeczywiście znalazłeś jakąś niszę i tworzysz unikatowe rozwiązania - jeśli tak, to bez ironii - gratuluję.


Większość narzędzi w Excelu nie wykorzystuje chmury. Do tego od 2018 roku obowiązuje najnowsza norma