Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jestem na kupnie samochodu z rynku wtórnego. Budżet do 30 tys. zł. Głowa wiadomo puchnie od wyboru i co rusz model który wpada mi w oko ma jakąś przekreślającą go cechę i wychodzimy do punktu wyjścia. Teraz zakochałem się (po samych obrazkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) w Hondzie Civic 8 (coupe, hatchbag 5 dzwiowa) i zastanawiam się jakie są Wasze opinie o tym samochodzie? Zalety, wady? Samochód ma mi służyć do dojazdu do pracy (Kraków), niewiele 10 km w obie strony, jakiś wypad raz w weekend na większe zakupy do marketu, może z raz w miesiącu w okresie letnim jakaś trasa rzędu 250km w obie strony. Jestem wysoki, bo około 193cm także też jestem ciekaw jak z przestrzenią wewnątrz, widocznością?

Ps Może macie jakieś inne propozycje w tym budżecie. Coś z niewielkim silnikiem, 1.4-1.8 o ciekawym ponadczasowym wyglądzie, względnie mało awaryjnym na którego wymiana reflektora nie pochłonie średnią krajową brutto. Jakby jeszcze z dobrą blacharką to już w ogóle. Wiem wiem chciałbym wszystko kurła, a wydać jak najmnij ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody
Pobierz
źródło: comment_QAwacBdlBlh1qS8nlNwA1jd7uBGqjvi3.jpg
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stam: No samochód mi się podoba, zwłasza z tego co widzę wersje sedan. Z dostępnością jak tak patrzę to trochę słabo w moim budżecie. Na Olx i otomoto znalazłem 2 egzemplarze 31-33tys. ale rejony odległe, bo pomorskie. Z Krakowa bym się nie wybrał raczej :) Celuję, że znajdę egzemplarz w swoich okolicach, czy tam do 60km od. Nawet znalazłem jednego sprzedawcę Hondy o 10 minut drogi ode mnie. Tylko, że cena
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majk83: @MQG17: @stam: Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Dlaczego np. Ta oferta https://www.olx.pl/oferta/honda-civic-honda-civic-lift-model-2010-CID5-IDym01O.html Hondy Civic 2.2 diesel z 2008r jest za 17 tys. i do negocjacji, kiedy np. egzemplarz z tego samego roku o podobnym przebiegi 1.8 benzyna jest za 26 tys. Gdzie tutaj jest pies pogrzebany? Na necie widzę, że ten 1.8 jest najbardziej chwalony, ale ten diesel też bywa polecany. Te silniki robią aż taką różnicę cenową?
@thisismaddnes: Diesel był spoko, ale dwumasa mogła klęknąć. Swoją drogą sprzedaję bo chce coś mocniejszego. Właściwie to się przymierzam do 370Z. Mam wersję Type S bardzo fajne autko doinwestowane i wcale nie takie wolne, ale apetyt rośnie. Trafiła mi się niezła sztuka odkupiona od banku. Gość nie płacił kredytu, mogę powiedzieć, że to jedna z nielicznych sytuacji gdzie niemiec faktycznie płakał XD
Pobierz
źródło: comment_NIw4QKb162tuCxD72xvrcSmOfvOxihiH.jpg
@thisismaddnes: Zaczynałem od fiata 126p :) Nie przestaję w dążeniu do celu. Dbam o auta i odrzuca mnie syfiarskie podejście. Co zrobiłem. Nowe tarcze, klocki ceramiczne, kat. 200 zamiast 600 celi dolot dla zabawy ale brzmi lepiej (nie głośno do 3 tyś. tego auta nie słychać prawie, K&N żeby nie było) Naklejka Fidanza to nowe koło zamachowe o 5 kg lżejsze niż fabryczne z lotniczej klasy aluminium, wkręca się na obroty
Pobierz
źródło: comment_6hEviqOfxMrakohIoZot50arKNpJV0t2.jpg