Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (11)

 • avatar

  Mirko wkurwiłem się na siebie bo ważyłem kiedyś 110 kilo przy wzroście 180 (uff) także byłem gruby knur i udało mi się zbić tę wagę do 83 jakiś rok temu. Teraz dlaczego się wkurwiłem na siebie. A więc dlatego że znów zaczął mi rosnąć bebzol dlatego potrzebuje motywacji żeby dobić do wymarzonych 75 kilo. Aktualnie wykręcam już 90 na wadze także pora zatrzymać tę karuzelę i lecimy w dół także taki challange dla mnie i was za każdego PLUSA przebiegiem 1 kilometr i robię 10 pompek o 18 sprawdzę posta i zaczynam daje sobię termin do 1 stycznia 2021 r. Obiecuję wtedy zrobić pokaż mordę z teraz czyli 19 i pokaż mordę po challengu i zakładam
  #odnormikadochada

  #mirkokoksy #challenge #motywacja #biegajzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  YouTube się odezwał w sprawie Wojny Idei! :)

  Po trzynastu dniach oczekiwania i zrobieniu afery na mediach społecznościowych otrzymałem maila, że mają informacje co się stało z kanałem. Wg maila od supportu doszło do włamania*, ale jest również możliwość odzyskania kanału! Zanim się ucieszymy poczekajmy aż faktycznie wróci, ale są to bez wątpienia dobre informacje :) Będę Was informował na bieżąco o postępach, ale mam nadzieję, że teraz już to kwestia czasu.

  *Może warto zaznaczyć, że kilka miesięcy temu miałem sytuację, że włamano mi się na konto AdSense i wtedy YouTube był w stanie potwierdzić to jeszcze tego samego dnia.

  #wojnaidei #polska #youtube #internet
  pokaż całość

  odpowiedzi (105)