Wpis z mikrobloga

No i tak to wygląda. Liga Mistrzów, faza pucharowa. Nikt nie transmituje. Jedynie Polsat Sport Premium:
- 40 PLN – dostęp na 7 dni (kolejne 7 dni od momentu aktywacji pakietu)
- 360 PLN - dostęp do wszystkich transmisji (do 30.06.2019 r.)

40 zł za 7 dni, 360 zł za 4,5 miesiąca. Świetna oferta. Eurosport player kosztuje 9 zł / miesiąc. Netflix - 43 zł miesiąc. TIDAL Hi-Fi kosztuje mnie 40 zł /miesiąc. TVP Sport jest za darmo.

Bardzo się dziwię, że nie ma platformy, gdzie pojedyncze transmisje, ale wszystkie, są w systemie pay-per-view. Płacę za pojedyncze mecze/skoki/boks/F1, kilka złotych od transmisji, wszyscy zadowoleni.

No nic. Trzeba szukać streamów. 40 zł za jeden mecz to lekka przesada.

PS. Jak mam porównać zasoby, które dostaję do dyspozycji płacąc za Tidala i Netflixa za tyle samo kasy, co za Polsat Premium, to mi gula skacze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #pilkanozna #telewizja #stream i w sumie #gorzkiezale
  • 22
@red7000: nc+ w player też za miesiąc wychodzi odrobinę drożej, a dostajesz dużo więcej i to na dwa urządzenia.

@OverEmotional: realizacja to jest jakiś #!$%@? #!$%@? dramat. Jakieś tam gotowanie mogłoby sobie być dla Grażynek jako przerywnik 2h przed, aby nie narzekały że tylko piłka tyle czasu. No ale jakiś poziom studia wypadałooby zachować. Skoro tyle kasują, to powinno byc lepsze nawet. A tu przerwa Ajax vs Real i jakią
@red7000: Też chciałem kupić dostęp na jeden mecz bo kiedyś była taka możliwość. Pewnie myślą, że zmuszą tym ludzi do kupna po prostu całego pakietu tych polsatów sport premium. W UPC zaczynali od ceny 30 zł/m-c jak wchodziło to. Pod koniec roku już mi chcieli wcisnąć za 20 zł/m-c. :-) Nie chciałem bo na co mi dla paru meczów albo mordobicia bo nic innego tam nie pokazują. Teraz bym z chęcią
@red7000: jako, że temat badałem wczoraj, to powiem, że można mieć na 7dni za 12zl wszystkie te sportowe i nie tylko, wiadomo że strem płatny, ale działa i nie trzeba dać 40zl