•  

  5409980 - 2200 - 1800 = 5405980

  Troszkę sobie wczoraj i dziś pofolgowałem na basenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wczoraj zdążyłem z synem zdecydowanie przed rozpoczęciem jego lekcji. Młody usiadł na ławeczce czekając na lekcję - a ja, dobre 10 min przed czasem, zabrałem się do pływania.
  Było bosko! Na początku był jeden gość, potem doszły jeszcze dwie osoby, potem w ogóle byłem sam - generalnie luźno. Pierwsze 500m poszło ciutkę słabiej niż w najlepszych dniach - 12,5 minuty - ale potem nawet utrzymałem tempo i 1000 pękło po równych 25 minutach. Udało mi się jednym cięgiem, bez jakiegokolwiek zatrzymywania, przepłynąć 82 baseny w 51 minut ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Potem młody skończył lekcję i jeszcze zrobiliśmy 2 baseny, a na koniec sobie jeszcze myknąłem kolejne 4 lepszym tempem. Młody chciał się powygrzewać w jacuzzi, to poszedłem na parę minut do sauny - bosko się zrelaksowałem ( ͡ ‿ ͡ )

  Dzisiaj już nie było co przychodzić przed czasem, bo wszystkie tory są wcześniej zajęte - ale wszedłem idealnie o czasie. Z początku były luzy, ale potem się dogęściło - parę razy zamiast wracać kraulem musiałem wlec się żabką, gdy jakiś geniusz czekał pół minuty przy krawędzi by przed nosem wystartować mi w tempie godnym meduzy...
  Koniec końców wyszło nawet znośnie - 1800m w 46 minut. Mogłem niby dociągnąć do 2000... ale sauna za bardzo kusiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #plywajzwykopem #plywanie #ruszkrakow

  •  

   gdy jakiś geniusz czekał pół minuty przy krawędzi by przed nosem wystartować mi w tempie godnym meduzy...

   @enron: to jest chyba najbardziej wkurwiające.

  •  

   @WuBe: w zasadzie to jedyna rzecz która mnie na basenie wkurza. Bo to, że ktoś płynie powoli - trudno, nie mam toru sam dla siebie, trzeba jakoś żyć razem. Ale jak ktoś czeka nie wiadomo na co, wiedząc że popylam non stop bez zatrzymywania, po czym tuż przed nosem decyduje się na start to mam ochotę powiedzieć coś niecenzuralnego...

   +: WuBe
  •  

   @enron: ludzie bez wyobraźni. Skoro oni przepływają basen i się zatrzymują to wydaje im się, że inni jak dopłyną do ściany to też zrobią przerwę i tor jest wolny.

   +: enron
  •  

   @WuBe: i przy okazji złote rybki. Bo skoro raz się z takim zderzyłem, a ten za chwilę podobny numer odwala... to już sam nie wiem ¯\_(ツ)_/¯

  •  

   @enron: jak już tak marudzimy to jeszcze tacy co nie dają się wyprzedzić płynąć dość wolno ale nawroty robiąc ekspresowo. Od razu widzę takiego za kierownicą jak złośliwie przyspiesza gdy ktoś go wyprzedza.

  •  

   @WuBe: no wiesz, akurat tu może być przypadek kogoś kto naprawdę chce płynąć bez przerw - nie jego wina, że jeszcze się nie naumiał szybko pływać ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam też nie pływam jakoś szczególnie szybko, ale nawrotki robię "instant" bo po prostu nie mam ochoty potem czekać. Do tego często różni turbo-wymiatacze wcale nie robią szybko nawrotek tylko robią sprint i potem czekają... Na początku bywało, że widząc jakiegoś rekina za sobą dopływałem do krawędzi, czekam żeby przepuścić a ten się zatrzymuje i odpoczywa - teraz już nie kombinuję tylko po prostu robię swoje. Spec i tak płynie 2x szybciej ode mnie, więc mnie bez problemu wyprzedzi - do mnie należy tylko "przytulenie" się do granicy toru żeby mu to ułatwić.

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Plusują ci którzy nie oglądali Avengers i nie mają zamiaru.

  Pokażcie że istnieją jeszcze ludzie dla których kino to coś więcej niż jakieś tanie popłuczyny w których liczą się tylko efekty specjalne bo jakby ten film z nich odrzeć to nie zostaje nic.

  #oswiadczenie #przemyslenia #avengers #filmy

  odpowiedzi (57)

 • avatar

  #byloaledobre #humorobrazkowy #heheszki #bekazpodludzi

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (19)

 • avatar

  Czołem, Mirki i Mirabelki!

  Jesteśmy Red Dev Studio - niewielkim studiem indie zlokalizowanym w Olsztynie. Kilka dni temu wypuściliśmy naszą pierwszą większą grę - Down to Hell - w Early Access na Steamie. Z tej okazji mamy dla was #rozdajo 3 kluczy na Steam!

  Losujemy przez #mirkolos, wystarczy jedynie zostawić plusika, skoro sami jesteśmy zieloni, to zielonki też biorą udział!

  Plusować można do 29.04.19 do godziny 12:00, czyli do poniedziałku, niedługo po zakończeniu konkursu ogłosimy wyniki.

  Parę słów o naszej grze - jest to klimatyczny slasher 2D z elementami platformowymi, w którym głównym mięsem jest walka z potężnymi bossami. Wyróżnia nas specyficzny styl graficzny oraz wysoki poziom trudności. Jeżeli lubicie wyzwania rodem z Dark Souls, klimat Berserka i muzykę metalową - poczujecie się jak w domu. Podczas walk z bossami będą przygrywać wam zespoły Koronal i Decapitated, a w kolejnych update’ach, w ramach rozwijanego Early Accessu, także inne, bardzo dobrze znane kapele metalowe, o których póki co nie możemy wam powiedzieć ;)

  Jesteśmy grupą młodych ludzi obeznanych z rynkiem gier, także cenimy sobie wszystkie uwagi od społeczności. Kupując grę w Early Accessie macie realny wpływ na rozwój produkcji, robimy grę dla graczy, więc naturalnym procesem jest dla nas słuchanie community i wprowadzanie zmian dla nich, w końcu w grach liczy się zabawa.

  Zdajemy sobie sprawę, że nie mamy polskiego języka na Steamie i bijemy się w pierś, w związku z tym w najbliższym updejcie, w następnym tygodniu, dodajemy nasz ojczysty; niestety indie gamedev kieruje się prawami: najpierw robimy wszystko co najważniejsze, a potem drugie wszystko co najważniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  W Early Accessie znajdziecie kompletną pierwszą krainę, w której do pokonania będą fale wrogów, sporo elementów platformowych i 3 walki z bossami. Obecnie na Steamie trwa promocja -10%, a domyślnie cała gra będzie składała się z 5 krain i 20 bossów (ʘ‿ʘ), także oferujemy wam konkretny #cebuladeals.

  Oprócz Steama zaistniejemy wkrótce również na Nintendo Switch, nie możemy podać konkretnej daty, ale nie jest to odległa przyszłość.

  Obserwujcie nasze tagi #downtohell i #reddevstudio - będziemy informować was na bieżąco o rozwoju gry i kolejnych #rozdajo.

  Zapraszamy na naszą stronę na Steam:

  https://store.steampowered.com/app/961040/Down_to_Hell/

  Oraz na naszego Discorda, na którym kontaktujemy się z fanami o każdej porze dnia i nocy:

  https://discord.gg/VS7aBMx

  A także na nasze media społecznościowe:

  Facebook - https://www.facebook.com/reddevstudio/
  Twitter - https://twitter.com/RedDevStudio1

  Do zobaczenia na drodze do piekła!

  #rozdajo #gry #metal #decapitated #koronal #mirkolos #pcmasterrace #steam #gamedev #indie #indiegamedev
  pokaż całość

  odpowiedzi (80)