Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie jestem przegrywem, bo zawodowo itd. układa mi się spoko, ale jestem introwertykiem i samotnikiem, dlatego dopiero po trzydziestce mam pierwszą dziewczynę. Dlatego nie wiem jak pewne rzeczy powinny funkcjonować.

Planuję wyjazd z dziewczyną na Wielkanoc, bo oboje mamy złe relacje rodzinne i nie chcemy wracać do domów. Ja bym i tak gdzieś wyjechał sam, do tej pory dużo podróżowałem po świecie samemu. Teraz jadę z Nią. Nie wiem jak się kosztami podzielić. Ona jest parę lat młodsza, jeszcze studiuje itd. więc nie chcę proponować 50:50, bo ma mniej kasy, tylko żeby dopłaciła różnicę w kosztach między tym, ile nas wyniesie we dwójkę, a ile zapłaciłbym sam. Czyli:
- paliwo, winiety, parkingi itd. płacę ja, bo i tak bym jechał
- ja płacę za nocleg, tyle co kosztuje jedynka, a ona dopłaca różnicę między jedynką, a dwójką (zwykle 20-25%)
- za jedzenie, bilety wstępu itd płacimy normalnie po połowie.

Myślicie, że taki układ jest ok?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 11
OdległyBarman:

Nie jestem przegrywem, bo zawodowo itd. układa mi się spoko, ale jestem introwertykiem i samotnikiem, dlatego dopiero po trzydziestce mam pierwszą dziewczynę. Dlatego nie wiem jak pewne rzeczy powinny funkcjonować.


Pierwsza różowa w wieku 30+ dopiero jak sie dorobiłeś i ty twiedzisz, ze nie jestes przegrywem XD Coraz słabsze te zarzudki

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
Ona jest parę lat młodsza, jeszcze studiuje itd. więc nie chcę proponować 50:50, bo ma mniej kasy, tylko żeby dopłaciła różnicę w kosztach między tym, ile nas wyniesie we dwójkę, a ile zapłaciłbym sam. Czyli:

- paliwo, winiety, parkingi itd. płacę ja, bo i tak bym jechał

- ja płacę za nocleg, tyle co kosztuje jedynka, a ona dopłaca różnicę między jedynką, a dwójką (zwykle 20-25%)

- za jedzenie, bilety wstępu itd