Wpis z mikrobloga

@CichySzelestOka: Jak dla mnie całkiem spoko :)
Na początku dość słodki, ale potem ta słodycz znika. Może coś więcej będę mógł napisać po globalnym teście, na razie tylko na nadgarstek zaaplikowałem.
@Paayor: Pewnie będę mógł coś odlać jakbys bardzo chciał. Jeden Mireczek już do mnie pisał na priv. Wcześniej jeszcze inny zagadywał o flakon. W sumie z Tobą to już 3 osoby. Dołna granica opłacalności to 7 osób chętnych. Może jeszcze się nazbiera kilka, to można by akcje powtórzyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tagujto: Nie chciałem nikogo urazić komu się ten zapach podoba ;) Mi po prostu strasznie nie podszedł, ale znam dużo gorsze koszmarki i to za dużo większe pieniądze więc nie jest tak źle. W tym zapachu jest za dużo syntetycznej słodyczy, jakiejś na wzór miodu. Ale nie ma nic, co by tę słodycz przełamało i zbalansowało. Dostałem odlewkę, psiknąłem raz i poszła w świat dalej. Ale to tylko moje zdanie (
@TomTailor100: OK Mireczku. Na razie się wstrzymam, może ktoś się rozmyśli, to będę miał wolną flaszkę. Ewentualnie komuś może nie podejść - to pewnie będzie chciał puścić dalej. Jak zbiorą się chętni, to na pewno coś wymyślimy.( ͡º ͜ʖ͡º)