Wpis z mikrobloga

"Ciekawa" inwestycja mieszkaniowa na Księżu Małym - Popielskiego 10.

1. Inwestor/Deweloper to spółka zoo, spółka komandytowa świeżo założona. Czy zaraz po sprzedaży zwiną się z rynku?
2. Mimo to, chwalą się, że są doświadczonym deweloperem, a jako przykład zrealizowanej inwestycji pokazują jakieś rendery. Zrealizowanej inwestycji o tej nazwie nie znalazłem w internecie.
3. Nie informują, że pod oknami planowana jest od lat trasa krakowska, a kilkanaście metrów dalej jest głośna linia kolejowa i jedna z największych bocznic dla pociągów towarowych. Ale to zrozumiałe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Współczuje tym, którzy to kupią.

https://popielskiego10.pl/

#wroclaw
Wychwalany - "Ciekawa" inwestycja mieszkaniowa na Księżu Małym - Popielskiego 10.

...

źródło: comment_E4n8ow46JKGsbOCGtc9deFZX1Fm9CEm6.jpg

Pobierz
  • 8
@Wychwalany

2. Mimo to, chwalą się, że są doświadczonym deweloperem, a jako przykład zrealizowanej inwestycji pokazują jakieś rendery. Zrealizowanej inwestycji o tej nazwie nie znalazłem w internecie.


Przecież to brzmi jak #!$%@? żart xd
@Wychwalany

2. Mimo to, chwalą się, że są doświadczonym deweloperem, a jako przykład zrealizowanej inwestycji pokazują jakieś rendery. Zrealizowanej inwestycji o tej nazwie nie znalazłem w internecie.

Przecież to brzmi jak #!$%@? żart xd


@p3sman: a nie jak próba oszustwa/wyłudzenia/whatever?
@ghoulas to niech płaczą. Przed zakupem sprawdza się lokalizację osobiście a nie na folderze, dewelopera i jego poprzednie inwestycje. Jak ktoś wywala pół miliona nie sprawdzając takich podstaw to nie mam pytań xD