Wpis z mikrobloga

  • 184
Fotka z weekendu. A na fotce kolejne 273 rozpikowane siewki #chilizgobim

Łącznie z poprzednimi daje to 398 roślin. Więcej nie będzie, bo to już kompletny maks jaki jestem w stanie zmieścić w mieszkaniu.

Zakupiłem sobie też lampkę do doświetlania tych, które będą stać nie bezpośrednio przy oknie. Jestem ciekawy jakie będą efekty :-D

#chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #hobby #zainteresowania #domowyogrod #uprawa #uprawiajzwykopem
gobi12 - Fotka z weekendu. A na fotce kolejne 273 rozpikowane siewki #chilizgobim

Łą...

źródło: comment_nEfcDIT3gLxeKc6LNsc0gjlhJNy5fG84.jpg

Pobierz
  • 34
@gobi12: w którym momencie najlepiej przesadzać do docelowych doniczek? ja swoje w listopadzie jakoś posadziłem ale słabo urosły przez zimę, rekordzista Ember Explosion ma z 10 liści ale liście nie są duże, przesadziłem już do doniczek docelowych ale że luty jest to planuję jeszcze wysiać z 2-4 roślinki
@gobi12: Bardzo ładnie wyglądają takie czyste kubeczki poustawiane jeden obok drugiego, ale ja... chciałbym zobaczyć jak bardzo masz #!$%@? mieszkanie po całej operacji przesadzania... :D Masz taką fotkę?
Kiedyś się łudziłem, że jak rozłożę dużo folii to na pewno się uda nic nie zabrudzić, ale teraz już wiem, że się nie da. ZAWSZE coś się rozsypie poza wyznaczony obszar, a przy takiej ilości to musi być koszmar...
@masiej Nie ma zapachu żadnego. Ani żadnych innych negatywnych oddziaływań poza koniecznością podlewania. :-D No ale ziemia nie może być lipna, bo jak zacznie pleśnieć to rzeczywiście może się kisić.