•  

  Na kanale Rasija24 poświęcono czas antenowy na krytykę Metro Exodus xDDDDDD

  Prowadzący:

  "Rozstrzelał pomnik Lenina i dostał osiągnięcie z opisem "dekomunizacja". Skandal wokół gry Metro Exodus, który wyszedł poza społeczność graczy. Interaktywny film akcji, który pojawił się na półkach dopiero kilka dni temu, ale już sprzedaje się najlepiej na całym świecie. Historia jest oparta na motywach pisarza Romana Głuchowskiego o Rosji po hipotetycznej wojnie jądrowej, a twórcy gry, co nie mało ważne, ukraińscy. Najwidoczniej poniosły ich realia Majdanu, a jeszcze zadrwili z mieszkańców Moskwy, którzy nie wiedzą, że poza Moskwą oprócz mutantów i zniszczeń też żyją ludzie. Mówiąc inaczej, kłamliwe stereotypy i ogromna rusofobia. Nie mała część rosyjskiej widowni, sądząc po głosach w sieci, jest rozczarowana, a zachodnia jest oczarowana, ponieważ na zachodzie w ich stosunku do Rosji taki jej obraz układa się idealnie. W odróżnieniu od materiałów tworzonych przez kanał RT (Russia Today)."

  Na forach niektórzy naprawdę mają srogi ból dupy o taki easter egg, ale żeby twierdzić, że większość to gracze niezadowoleni głównie przez tego Lenina, to trzeba być chorym na umyśle, by w to uwierzyć. Większość głosów niezadowolenia to problemy techniczne i eksluzywność dla Epic Store. No, ale w rosyjskich wiadomościach to wszystko wina rusofobi.
  Chociaż bardziej śmiechłem z tego argumentu o głupich mieszkańcach Moskwy. Głuchowski nie raz obśmiewał lub wyolbrzymiał typowe rosyjskie stereotypy. Jebany rosyjski rusofob xD

  + te nędzne nawiązanie do Russia Today, bo zostali poblokowani za rozgłaszanie kłamstw. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #rosja #rosjatostanumyslu #metro #aryoconcent #ukraina #polityka #gry

  źródło: youtube.com