Wpis z mikrobloga

#!$%@? mi się auto. Znajomy mi zaoferował auto swojego dziadka. Golf 4 1.9tdi. Niby wszystko ok bo w sumie potrzebuje auto tylko do dojazdu do pracy ewentualnie jakiś wypad nad góry/morze dwa razy do roku. Problem jest taki ze auto to typowy golas, wszystko na korbki. Nie ma nic... oprócz klimatyzacji. I tu pojawia się pytanie i moje zastanawianie. Czy go brać czy nie. Wcześniej miałem volvo w miare fajnym wyposażeniu (skórka, wszystko grzane i elektryczne) i nir piwem jeździło się super No ale #!$%@? się raz na miesiąc. Tutaj znowu mam auto zupełnie puste, ale zadbane, każda śrubka wymieniona, filtry, oleje, zawieszenie zrobione itp. Jak byście zrobili na moim miejscu?
#motoryzacja #samochody #kupujzwykopem #volkswagen
  • 15
@w3n5zu: Powiem z doświadczenia - przesiąść się na coś gorzej wyposażonego, będzie ciężko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może będziesz zadowolony, bo tanio się będzie jeździć, ale w każde mrozy będziesz wspominał sobie, jak było ciepło w dupsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja po 1,5 roku przerwy wróciłem do auta z właśnie podgrzewanymi fotelami i climatronikiem (te dwa i tempomat to dla mnie podstawa)