Wpis z mikrobloga

@sznapi: też jestem w tej grupie i jeszcze jakiejś ale już dawno wyłączyłem powiadomienia bo to nic fajnego. Codziennie pierdyliard powiadomień, 1000 postów, jakieś ankiety typu ulubiona nuta, ulubione perfumy danej marki, największy killer mający w składzie jakiś tam składnik itd. Nie mam aż takiego #!$%@? żeby tam siedzieć i to czytać. Tam to siędzą chyba ludzie, którzy tylko tym żyją i nie mają żadnych zainteresowań. Tutaj chociaż przejrzę tag i
@dr_love: @sznapi: @Wygryw_z_wyboru Ja też jestem w kilku grupach na FB i mam podobne doświadczenia, a jak są baby w grupie to już jest totalny dramat. Dlatego wolę perfuforum i wykop.

Also, nie wiem czy jest faktycznie grupa jak pomiarowe świry (chyba że chodziło o pomadowe świry to spoko, dobra słonina musi być), ale właśnie wszedłem na Sportowe Świry (pic rel)
makrelgieldowy - @drlove: @sznapi: @Wygrywzwyboru Ja też jestem w kilku grupach na FB...

źródło: comment_jEf0Af1LwRgXcduK2Ef1uiRLKXkCtSml.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sznapi: na Perfumowych świrach codziennie rozbiórki Bleu de chanel/sauvage/allure, ew. inne pojedyncze rzeczy polecane przez Jeremiasza typu akła di dżijo profumo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kakkerlak: no cóż, nie powiedziałbym że na perfumowych swirach siedzą prawdziwi koneserzy potrafiący docenić niszę. Głównie to studenciaki, ludzie którzy zainteresowali się zapachami przez pomady i barberstwo. Dlatego też często pojawiają się oklepane zapachy.