Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent
@a__s dlaczego olewasz moje wiadomości (pw i w komentarzach pod innymi wpisami i zawolania do moich wpisow) ktore dotycza zachowan moderacji podczas gdy na inne odpisujesz? Wytlumacz mi dlaczego moje zgloszenia zostaly odrzucone mimo ze lecialy w komentarzach ktore zglosilam wyzwiska w moim kierunku? Oczywiscie moderowal mtm. Bo mam coraz wieksze wrazenie, ze odpowiadasz tylko na wpisy z ktorych Ci jest latwo sie wybronic
  • 12
dlaczego olewasz moje wiadomości (pw i w komentarzach pod innymi wpisami i zawolania do moich wpisow) ktore dotycza zachowan moderacji podczas gdy na inne odpisujesz?


@MangoZjem: Spróbuj napisać coś śmieszkowego, co postawi adminów w dobrym świetle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@deryt: no to fajnie, tylko moja wiadomosc + pw bylo 3 dni temu.

Bo takich wiadomości ma setkę dziennie.


@deryt: i dlatego olewa wpisy dotyczace serwisu a komentuje wpisy dotyczace np. fotografii xD serio nie mam zamiaru rozliczac jej z jej pracy no ale cos jest nie tak xD

@MangoZjem: Spróbuj napisać coś śmieszkowego, co postawi adminów w dobrym świetle. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@
@a__s dlaczego olewasz moje wiadomości


@MangoZjem: nie tylko Twoje. Mnie dodała za to na czarną listę. Na wiadomości przez formularz kontaktu w ogóle nie odpisują. Doszło do tego, że wczoraj musiałem posiłkować się kontaktem z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych wykopu, żeby uzyskać informację która mnie interesowała a o którą nie mogłem doprosić się w żaden sposób. Na odpowiedź może i poczekam, ale przynajmniej są zmuszeni mi jej udzielić pod rygorem odpowiedzialności.
@plackojad: o hui xD

@L3stko: coraz bardziej mnie sklania to do opuszczenia tego serwisu. moderacja usuwa komentarze za przeklenstwa (wiem bo sama zglosilam takich w #!$%@? i wiekszosc prawidlowe xD) a odrzuca wyzwiska w strone innych uzytkownikow. administracja zamiast reagowac, wytlumaczyc, przeprosic czy wsadzic mi #!$%@? w dupe, cokolwiek to woli sobie smieszkowac
dlaczego olewasz moje wiadomości (pw i w komentarzach pod innymi wpisami i zawolania do moich wpisow) ktore dotycza zachowan moderacji podczas gdy na inne odpisujesz?


@MangoZjem: Prywatne wiadomości jakiegokolwiek admina nie służą do zgłoszeń, odwołań czy innych spraw wymagających podjęcia działań moderacyjnych. Od tego jest formularz kontaktowy dostępny w stopce strony. Wracając do Twojego pytania: stawiam, że po prostu wyzwiska nie były wulgarne, a moderatorzy mają obowiązek usuwać jedynie wulgarne
Prywatne wiadomości jakiegokolwiek admina nie służą do zgłoszeń, odwołań czy innych spraw wymagających podjęcia działań moderacyjnych.


@a__s: ok, bede wiedziec na przyszlosc.

Od tego jest formularz kontaktowy dostępny w stopce strony


@a__s: na ktory jak wielu uzytkownikow twierdzi nie odpowiadacie ;)

Wracając do Twojego pytania: stawiam, że po prostu wyzwiska nie były wulgarne, a moderatorzy mają obowiązek usuwać jedynie wulgarne wyzwiska, w inne spory pomiędzy użytkownikami nie ingerujemy.


@a__s:
zgłoś to na formularz kontaktowy, ktoś z zespołu zapozna się dokładnie z tematem i udzieli Ci szczegółowych informacji.


@a__s: Brednie. Na wiadomości z formularza kontaktowego nie odpisujecie, no chyba że odpisujecie tylko wybranym osobom. Po kilku dniach przychodzi tylko wiadomość do oceny kontaktu. Oczywiście zawsze zaznaczam "Nie zadowala mnie to" bo jak może być inaczej, skoro nie ustosunkowujecie się do wysłanej wiadomości.