Wpis z mikrobloga

@rezyserzycia fajny filmik i fajna inicjatywa, realizacja tez na naprawdę wysokim poziomie, ale czemu jako glownych przedstawicieli problemu zostaly ukazane - a jakże - dziewczyny? faceci decyduja sie na ten krok (czyt. samobójstwo) w polsce srednio 6 razy częściej. no niby nic, bo w filmie jest 1 chlopak i 2 laski, wiec trudno wypunktować ten problem jakos bardziej szczegolowo na podstawie czegos tak krotkiego bo stosunek jest 1:2, a stosunek taki raczej musialby byc bo wtedy poszlyby oskarzenia o kompletne zrezygnowanie z jednej z płci... ale dlaczego problemy tego chlopaka zostaly zniwelowane do "rodzice siem kłucom, na lekcji muzy sie posmiali chlopacy jak to ze wszystkich i nie poszlem pokopać gały z kolegami po szkole ;//"? dlaczego laski w tym czasie mają problemu w stylu brak zrozumienia ze strony i starych i kolegów / koleżanek, wyśmiewanie na social mediach, problemy genetyczne, (ojezu straszne małe cycki XD, sprawdz sobie tag przegryw co tam sie dzieje z powodu zakoli), totalna depresja 100% okazywania fake uczuć, #!$%@? tabletki lykam przed lustrem jaka ja biedna cos jeszcze mozna napisac na 100% jednak ja juz jestem zmeczony pisaniem tej wiadomosci, ktora i tak zostanie ujrzana przez niewielu i nawet #niewiemjaktootagowac ... po prostu #!$%@? mnie ze problemy tej "bardziej poszkodowanej" płci dostały ok. 90% screentime'u (na oko, mozliwe ze cos okolo 80% co i tak jest ogromna iloscia zakladajac ze stosunek ten powinien wynosic 66%:33% plus minus content dodatkowy) - nawet tak mały akt jak ten filmik pokazuje dlaczego chłopakom tak ciężko wyjść z ich problemami i to jest smutne, te liczby przeciez nie biora sie znikad... edit: dodam jeszcze miniaturke, ciezko mi na niej znalezc chromosomy XY, za to dwa XX widac jak na dloni

mam nadzieje ze choc troche rozumiesz, bo ja tez rozumiem ze to tylko film i byc moze byla taka sytuacja ze nawet gdybys chcial to niemoglbys zrealizowac tego inaczej? moze to ja zle to odebralem? byc moze tak jest lepiej, przekaz trafia do wiekszej ilosci osob? moze tyle dziewczyn nie pisaloby komentarzy, bo w sumie to niebieskie paski mocniej skrywaja uczucia, nie są tak przyzwyczajeni do ukazywania uczuć/opinii (czyt. komentowania filmu)? nie wiem, nie jestem ani psychologiem, ani youtuberem

dzieki za ten filmik, jestem pewien ze koniec koncow bedzie miał pozytywny efekt ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

tl;dr:dlaczego problemy facetow sa pomijane i olewane, zakrywane przez problemy rozowychpaskow, nawet gdy wszyscy wmawiają nam ze nie?
#youtube #polskiyoutube #depresja #feels #niebieskiepaski
minecraftkoxik2008 - @rezyserzycia fajny filmik i fajna inicjatywa, realizacja tez na...
  • 4
dlaczego problemy facetow sa pomijane i olewane, zakrywane przez problemy rozowychpaskow, nawet gdy wszyscy wmawiają nam ze nie?


@minecraftkoxik2008: Już Ci chętnie tłumaczę mirasku, bo facet musi:
- Nie być "#!$%@?ą" (czytaj. musi być jak Kuba z Ślepnąc od Świateł)
- Uważać aby nie zalać formy (no bo kto będzie płacił na gówniaka ? No kto ?) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Opiekować się (czytaj. łożyć kasę)