Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (29)

 • avatar

  #polka w komentarzu

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  Po świąteczne rozdajo diety. Jako że różowa ostatnio podstępnie wyciąga mnie na baseny spacery i inne aktywności, zrozumiałem aluzje że mam schudnąć. No to stare kursy dietetyka w końcu się przydadzą, a przy okazji komuś też mogę diete ułożyć.
  Zasady:
  -Plusujesz bierzesz udzial
  -dieta na redukcje(odchudzanie)
  -możesz być zielony, pomarańczowy, bordowy, byle nie czerwony i niestety nie #rozowypasek(wasz układ hormonalny działa inaczej niż męski i nie chce byście przeze mnie miały stany depresyjne wypadanie włosów itp)
  -dieta bazująca na prostych produktach, miesach typu kurak, wołowina, wieprzowina, jajach, ryzach, kaszach, piewczywach, serkach wiejskich i twarogach i zwykłych warzywach. Żadnych szaleństw typu suflet z jajkami dzika nordyjskiego posypany owocami chia
  -cenowo ok 15-30zl dziennie produkty będą wychodzić, czyli bez szaleństw i bez zbytniej oszczędności
  -treningu nie układam, mogę jakiś polecić
  -jakieś choroby tarczycy/hormonalne na chwilę obecną wiem za mało na ten temat by komuś pomagać

  Dieta raczej standardowa nastawiona na spokojne i zrównoważone tracenie tłuszczu. Moge układać jakieś low carb ale pewnie nie poradzisz sobie z tym jako pierwsza dieta. Jadłospisy będą podobne, ważenie i aktualizacja jadłospisu mniej więcej co tydzień, prowadzenie do końca czerwca/lipca. Będziesz musiał ważyć to co jesz ;)
  Losowanie dziś ok 23, fajnie by było jakby wygrany rano był zważony, wykonał pomiary, napisał mi co lubi jeść, jaką ma aktywność fizyczna, jak pracuje itp czyli ogólnie o sobie.
  Na ułożenie diety będę potrzebował ok 2dni
  #rozdajo #odchudzanie #mikrokoksy #mikrokoksy #dieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (13)