Wpis z mikrobloga

Pytanie odnośnie #alphaprotocol

W podsumowaniu misji wyświetla mi zebrane kwoty dużo większe niż te, które rzeczywiście widnieją dodane na koncie.
Ktoś, kto zna grę mógłby to jakoś wyjaśnić?
Nie znajduję odpowiedzi w necie, a jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy, to że część kosztów idzie na utrzymanie schronów. Tylko nie widziałem nigdzie takiej informacji, ale może ją przeoczyłem.

#gry #crpg #skradanki
  • 9
@sejsmita: Z tego co pamiętam, to suma pokazywana po wykonaniu misji obejmuje caly hajs zyskany podczas jej trwania, np. z sejfow, hakowania itp.

Ponoc na przychod maja wplyw straty wyrzadzone podczas dzialan (osieroceni/rachunki za leczenie), ale nie wiem, czy rzeczywiscie tak jest.

Kojarze, ze niektorzy skarzyli sie na prawdopodobnie bugi, ktore dodawaly o jedno zero za duzo w podsumowaniu kwoty, ale tez nie pamietam, bym mial az takie dysproporcje hajsu.

Kryjowki
@Silvaren: Dokładnie, wszystko co zebrałem, z każdego źródła.

To ciekawe co piszesz o stratach, za drugim podejściem pomogę sobie ołówkiem i kartką papieru i sprawdzę. :)

Bugi są, jest ich właściwie mnóstwo, co razem z paskudną konsolizacją jest wyjątkowo #!$%@?ące. Aczkolwiek dodatkowe zero mi nie pasuje, bo dotyczy kwot rzędu 40-70 tysięcy, z których na koncie miałem jakoś 50-60%. W każdym razie kilka misji absolute ghost style powinno dać solidne dowody.
@sejsmita: Tak całkiem jako duch się chyba nie da. 3x przechodziłem tę grę. Zawsze stealth + pistolet z tłumikiem, zawsze romans z Miną i chyba nawet te same decyzje podejmowałem xD

Muszę kiedyś spróbować rekruta i weterana.

Btw., gdzieś czytałem, że poziom trudności może obcinać zyskane fundusze, ale nie wiem na jakim grasz. Są też chyba perki, które sprawiają, że zdobywa się więcej kasy.
@Silvaren: Gram na normal, też stealth i pistolet z tłumikiem. Reszta broni jest raczej sytuacyjna i mnie nie przekonuje.
Drugi raz rekrutem też będzie na normal. Hard planuję dla veterana. Generalnie walka w tej grze ma problemy, celność czy w ogóle użyteczność broni pozostawia wiele do życzenia, nie wspominając o śmiesznych, niekrytycznych obrażeniach.

@Silvaren: z Sie jest... ciekawa sekwencja na końcu jak ma się z nią romans ( ͡º ͜ʖ͡º)

Skoro zawsze miałeś romans z Miną, to nie wiesz o niej wszystkiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Silvaren: ukrycie działa od nowego wiersza ! na przykład tak nie działa


Cytowanie też od nowej linii, każdej, ze spacją

tu zadziałało

a tutaj już nie :^)


A jednak zadziałało nawet tak, edycji nie widać tak btw :)

Jak jest dłuższy tekst, to go zaznaczasz i wciskasz cytat, wtedy dodaje znaki automatycznie