Wpis z mikrobloga

Chciałem opisać moją "przygodę" ze sklepem alpenski.pl

Kupiłem u nich rękawice LEKI Fuse w dniu 16.02.2017. W dniu 10.02.2019 zauważyłem rozerwanie w miejscu mocowania rzepa służącego do zaciskania kołnierza rękawic. W tym samym dniu wysłałem zgłoszenie reklamacyjne do firmy. Spodziewałem się, że firma może nieistnieć bo nie był to jakiś duży sklep. Spodziwałem się też odmowy bo rękawice zepsuły się właściwie 6 dni przed końcem gwarancji a znając życie sklep uzna, że to jest normalne użytkowanie i się zdarza. Ku mojemu zdziwieniu następnego dnia dostałem odpowiedź żeby wysłać rękawice do nich. Tak też zrobiłem. JUŻ w czwartek, czyli 14.02 dostałem telefon (około 19), że reklamacja została uznana i wysłane zostały do mnie zupełnie nowe rękawice :). W piątek były u mnie. Także cały proces trwał zaledwie tydzień.

Z początku mogło to zabrzmieć jak kolejne żale na kolejną kiepską obsługę ale na szczęście nie tym razem. Tym samym w tym poście chciałem pochwalić i promować właściwe i proklienckie podejście. Oby więcej takich sklepów! Polecam zakupy w sklepie alpenski.pl

#reklamacja #sport #sklepyinternetowe #chwalesie
Pobierz
źródło: comment_X8yDX3QjLhZYdOOecfkmFVigps9pl2lt.jpg
  • 5