Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Powiem wam, że przez Januszpola wszedłem na wyższy poziom spie*dolenia. I sam zacząłem robić eksperymenty. Trochę mam wyrzuty sumienia, ale z drugiej strony jest mi smutno jakie są rezultaty. Poznałem jakiś czas temu dziewczynę pierwsze spotkanie przy kawie wypadło bardzo dobrze, tak myślę. Drugie i trzecie również w sumie każde kolejne było lepsze od poprzedniego i wiadomo miałem ochotę na więcej. Niestety wiedziałem, że coś za łatwo to idzie i założyłem fake konto na portalu ( nie chce reklamować) na którym ją poznałem.
Wyniki są takie dziewczyna woli się spotkać w piątek po południu z fake niż ze mną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Oczywiście fake facet jest od mnie przystojniejszy, dodałem w opisie, że mam własne mieszkanie i auto. Sam niestety jeszcze się nie dorobiłem.
Był tutaj ostatnio wpis w gorących dziewczyny, która ma żal do swojego faceta, że nie płaci za nią i nie utrzymuje jej tak jak facet koleżanki.
Nie wiem do czego ten świat zmierza. Ja niestety mam dosyć pogoni za kobietami, fałszywą ich miłością ( do pieniędzy) i wybieram świadomie forever alone ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
MeksykańskaKochanka: Ktoś mi wyjaśni dlaczego jest normalne szukanie ładnej i szczupłej dziewczyny, a szukanie zaradnego finansowo (czyli zdolnego do utrzymania rodziny, kiedy decydują się na dzieci) faceta jest takie be i okropne? Jakbym chciała być z kimś bez żadnych finansowych ambicji (swoje tez mam) to zakrecilabym się koło jadłodajni. Myslicie, ze ewolucja wyeliminowała naszą podstawową logikę? Jeśli ktoś ma do wyboru fajnego z charakteru faceta, który również jest zaradny i z
Ja jak poznałem żonę, to ona pracowala a ja byłem biednym^2 studentem więc raczej nie miała szansy polecieć na mój majątek

@piastun: chyba złe wnioski wyciągnąłeś z tego co napisał. Chodzi o to, że może nie znalazł się bogatszy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)