Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Co tu się w ogóle #!$%@?ło? Niech mi ktoś. Codziennie na mirko pełno zdjęć napojów. Jakby picie yerby to było coś nobilitującego. I to nawet nie picie z #pokazmorde tylko same kubki. Nawet nie wiemy czy to pijecie naprawdę czy wylewacie do kibla. Yyyymmm no wiesz, kawa, pijesz kawę, pfffff, teraz sie pije yerbę, patrz jak ja piję yerbę, patrz #!$%@? jak ja ją siorbę! xD

Łatwiej na czarno, ale wtedy atencja i ból dupy by się nie zgadzały, to zrobię #1000zaparzenkawy. To będzie dopiero rozrywka dla Muringów i Nektarynek! Będą zmiany kubków, szklanki, filiżanki, raz będzie czarna, a raz biała lub kapuczena, duża, mała, w piwnicy, u mamy, może nawet w kawiarni. Czaicie? Z ekspresu, z kawiarki, fusiara. Będzie się działo mówię wam xD

#1000zalanyerby #atencyjnyniebieskipasek #kawa #boldupy #oswiadczeniezdupy #gownowpis #heheszki #gownoburza
Profil_Internetowy - Co tu się w ogóle #!$%@?ło? Niech mi ktoś. Codziennie na mirko p...

źródło: comment_d05pR5IF0gcCZz7dl80HtaernMGqk6lI.jpg

Pobierz
  • 18
@Profil_Internetowy tu chodzi o propagowanie i styl picia jerby. Kawę każdy zna a jerbę dopiero poznajemy więc chodzi o zabawę. Nikt ci nie zabrania tworzyć własnych tagów i mam wrażenie że u nas w Polsce wszystkich wszystko #!$%@? lecz coś ma swoje granice i skoro już wyjąłeś tego palca z dupy to się rozluźnij z tego zesztywnienia. ( ͡º ͜ʖ͡º) Smacznej kawki życzę.

@Velion jednak on pije
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GnijacyNissan: no przecież napisałem że dupa, i wyjęcie palca wcale nie pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TomgTp myślę że jak się skoncentrujesz, zobaczysz wszystkie tagi, to dojdziesz do wniosku, że tak naprawdę to się nie spinam, nawet z paluszkiem w ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ale stary serio? "w Polsce" "jerbę dopiero poznajemy" "propagowanie", "STYL picia" na grubo xD

Smacznego siorbania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomgTp: Myślę że całkiem duża grupa już wie. I dobrze. Też piję yerbę ponad dekadę, już wtedy był spory boom, powstawały yerbiarnie w większych miastach itp. A jeżeli chodzi o picie kawy i herbaty to myślę, że świadomość kończy się na "zalaniu". Ja się po prostu niewinnie nabijałem, że niby robię kontrtag, bo przez kika dni akurat trafiałem na wysyp zdjęć kubków z yerbą :)
@Profil_Internetowy cholera o czym ty piszesz. Ja nawet z wykopu nie znam nikogo w realu więc jak ja mam brać odpowiedzialność gdy ponad wszytsko jednak trochę strollowałeś a ludzie nie czytają całej treści wpisu z komentarzami. Podsumowując sam sobie jesteś winien. ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TomgTp: a to przepraszam, mój błąd, Ty zrobiłeś tylko tag, a to @Velion jest prezesem klubu od picia yerby tak? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
No do kogoś się muszę poskarżyć, a do moderacji przecież nie pobiegnę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zreszta wam chyba też na dobre wyjdzie wiedza że taki marzyciel to jednak niestabilny emocjonalnie jest xD Niech lepiej przejdzie na picie melisy