Wpis z mikrobloga

W serialu o lekarzach który oglądam już 11 lat jest taki karłowaty profesor, morda 1/10, zarośnięty łoniakami którego #p0lka z którą ma dziecko i ślub zdradziła z chadem anestezjologiem no i teraz od niej wyjeżdża do egzotycznych krajów na misję
No i co tam normiki, dalej uważacie że lekarz20k (profesor!) z karłowatością, mordą 1/10 i zakolami może mieć szczęśliwe życie? Idźcie lepiej pobiegać to się wam mózg dotleni i mniej głupot będziecie bredzić
#przegryw #rozwojosobistyznormikami #oswiadczenie #stulejacontent #tfwnogf
  • 16
@kiedysbylemnormalny ale on zabił czterech mężczyzn i dwie kobiety a więc nie widzę koligacji pomiędzy masakrą w Isla Vista a obaleniem hipergamicznej dyktatury Cipy, a co do sortowania genetycznego logicznym jest że samica wybiera śilniejszego samca. W kwestii hipergamii, cóż nie wiem czy wiesz ale kobieta posiada również układ hormonalny, co więcej posiada również libido jak facet, i de facto może mieć ochotę na szybki numerek
@kiedysbylemnormalny czyli mordowaniem ludzi? W tym większości mężczyzn tak? To ma być to wasze incelowskie obalanie dyktatury cipy, przez mordowanie niewinnych osób? Drogi kolego, najlepiej powiedzieć iż Cię to nie obchodzi, bo zakłuca Ci te Twoje teorie. Odpowiedz mi a pytanie, mordowałbyś ludzi? Tak jakby to była ich wina, że masz Polacki ryjec 1/10 karłowatość 168.5 i zakola jak to sam ująłeś?
@Co_gun: tak, to nie jest ich wina ani moja, ale ich winą jest to że nie zaznam podstawowych potrzeb ludzkich sfery emocjonalnej podczas gdy ktoś kto urodził się ze 180cm wzrostu nie musi nic robić, ja nawet jakbym coś zrobił to mój wysiłek zawsze zostanie zignorowany, już to przerabiałem
@kiedysbylemnormalny ich winą jest to że nie zaznasz podstawowych ludzkich potrzeb sfery emocjonalniej? Dobra dobra, czekaj czyli mordowałbyś ludzi z tego powodu? A może spróbuj się zmienić, która kobieta będzie chciała incela bro, zmień otoczenie, zdaj liceum udaj się do miasta na studia, niszczy cię toksyczne otoczenie taka prawda a i swoje też robią Twoje fobie i lęki. Nie chcę Cię obrażać, ale Twoja mentalność jest na poziomie dziecka z autyzmem. Jeszcze
@kiedysbylemnormalny przeczytałem to, i wiele innych Twoich postów, cierpisz na psychoze maniakalną i objawia się u Ciebie zespół aspergera, wywołany traumatycznym wydarzeniem z przeszłości, jesteś wrażliwy i dlatego ta rana się nie chce zagoić, rozdrapujesz to, młody jesteś ale żywię szczerą nadzieję że kiedyś zmężniejesz i ułożysz sobie normalne życie, powinieneś o tym porozmawiać z terapeutą.