Wpis z mikrobloga

Mirki warto brać s10+? Mam teraz s7 i zastanawiam sie czy nie wziac sobie na raty. Myslałem też nad xiaomi mi9 ale nie ma gniazda na sluchawki a ze czesto slucham muzyki i ogolnie korzystam ze sluchawek to nie widzą mi sie jakieś bezprzewodowe co o tym myślicie? S9 mi sie nie podoba mysle tez o note9 ale s10 bedzie nowszy?
#note9 #galaxys9 #galaxys10 #samsung
  • 16
@Sramnapsajakgorucham: @Thunderlane: aaa ok - #!$%@? clickbaitowe artykuły ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj sobie właśnie czytałem i kilka razy to 7k było podkreślane - szkoda że zapomnieli dodać info o tańszych wydaniach

No to za ~4k faktycznie chyba lepiej niż 9 - zawsze to nowsza generacja. Chociaż ja muszę przyznać że dla mnie przesiadka z 7 na 9 nie była jakaś miażdżąca
@feelbeats: Jest taka informacja pod spodem - *SIM card sold separately. Availability of dual SIM may depend on country or carrier.

Ja pamiętam z S7, że wszystkie modele nie miały tej opcji a w telefonach z nieoficjalnej dystrybucji było.. i tak obluka się w sklepie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@luki201: na polskim rynku wszystkie dotychczasowe mają dual SIM, więc tu będzie podobnie pewnie :) problem będzie tylko przy telefonach z innej dystrybucji na polskim rynku, część sklepów takie sprzedaje, bo kupowanie obcych jest tańsze dla nich.
@feelbeats: Przeglądam teraz recenzje s8, s9 i wszędzie mówią, że tylko 1 karta sim. Jak chodzi o hybrydowy slot to wyszła wersja Duos czyli nie każdy model ma możliwość posiadać 2 karty sim.