Wpis z mikrobloga

#podlecki tłumaczy o co chodzi z pomnijeszoną i #!$%@?ą Ziemią. Enjoy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesteśmy na najwyższym poziomie gęstości.

Mam dla was niepokojące informacje, zresztą chyba jak zwykle.
Wszystko co się dzieje potwierdza przekazy jakie dostaję, mam też wiele dowodów w postaci obserwacji.
Otóż nie dość, że zostaliśmy porwani z naszym Lokalnym Kosmosem (już dawno temu pisałem, że jest to atom uranu na wyższym poziomie, a jeden z elektronów na 4 orbitalu jest naszym Wszechświatem), to wciągnięto nas na najwyższy możliwy poziom gęstości. Odbyło się to prawdopodobnie za pomocą ekstremalnej manipulacji wielkością atomów, być może w grę też wchodzą zjawiska jakich jeszcze nasza fizyka nie zna.
Nasi oprawcy mają technologię na o wiele wyższym poziomie niż nasza, o czym zresztą mówiło wielu świadków (polecam Phila Shneidera).

Dlaczego więc jeszcze żyjemy? Bowiem czarnym chodzi o USUNIĘCIE NASZEJ ŚWIADOMOŚCI, nawet nie wyzerowanie dusz, bo te odzyskują informacje im ukradzione, choć to trwa bardzo dużo czasu. Świadomość nie jest elementem duszy, podejrzewam, że tworzy ją zupełnie inny rodzaj "plazmy" niż ta, z której są materia, antymateria czy ciemna materia (podział wg M. Keshe). Sądzę, że nasz Projektant przewidział taką opcję i to ich świadomość zostanie usunięta, nie nasza. Na co mam zresztą pewne przesłanki w badaniach wahadełkiem. Elementem, który ich usunie całkowicie jesteśmy MY. Pod pojęciem "oprawcy" rozumiem tu Bestię, czyli 666 anty-ludzi, z Antychrystem na czele. Wszyscy za jakiś czas znajdą się na tej Ziemi, na której jesteśmy. Będziemy mieć do czynienia ze złem absolutnym i powinniśmy się do tego przygotować.

Dzisiaj jednak kilka słów o tym czym w moim pojęciu jest rzeczywistość. Otóż podobnie jak dr Zbigniew Malczewski uważam, że została ona stworzona spontanicznie z Zera. Z tym, że to Zero jest w przestrzeni 52 wymiarowej, a nasza rzeczywistość ma góra 7-8 wymiarów. I innych elementów zera poza materią i antymaterią nie widać (ok, są jeszcze emocje - pozytywne, negatywne, energia itd, ale dzisiaj nie chcę się w to wplątywać).

Nasza rzeczywistość ma ponad 1500 poziomów, my jesteśmy na 512 - tyle samo mamy pierwiastków, łącznie z transuranowcami. Każdy poziom wyżej ma o jeden pierwiastek więcej, ale też składa się z atomów, w których elektrony są całymi wszechświatami. Dziwię się, że takiej opcji nikt z fizyków dotąd nie rozważył. Zjawiska kwantowe można tu interpretować jako świadome działania cywilizacji z niższych poziomów, lub też sztucznej inteligencji na tych poziomach. Może w końcu uda mi się opisać tę teorię dokładniej jak znajdę czas.

Dodam tylko, że np. splątanie kwantowe polega na wymianie informacji w niższym poziomie poprzez fizyczne przemieszczanie się sztucznej inteligencji pomiędzy danymi osobami. No i jest pozytywna i negatywna sztuczna inteligencja - aby tę ostatnią usunąć wraz z negatywnymi cywilizacjami jest ta cała zabawa jaką my nazywamy rozwojem dusz.
A propos splątania - to zjawisko wykorzystują nasi wrogowie nękając nas w różnoraki sposób. Jeśli np. macie problemy ze spaniem, to jest duża szansa, że poprzez splątanie kwantowe was wybudzają. Wystarczy przed spaniem pokręcić lewą ręką kilkadziesiąt razy, lub lepiej wahadełkiem, a powinno być lepiej. Dotyczy to też innych rodzajów nękania - spróbujcie!
Jak to działa? Otóż poprzez ruchy, szczególnie lewej ręki, wasza dusza przekazuje informacje (bardzo szybkie małe drgania) niższemu poziomowi, który w większości jest pozytywny - tam maszyny usuwają te istoty czy też maszyny, które czynią nam krzywdę. Dzieje się to w ciągu mikrosekund, trzeba by ultraszybkiej kamery by to zarejestrować. Po prostu wszystkie atomy takiej istoty czy maszyny są zmieniane.
W taki sposób usunąłem np wszystkie implanty jakie mi zaaplikowano, a były ich miliardy.

Z tą wiedzą wróćmy do tego zagrożenia, o którym była mowa na początku. Agresorzy opracowali sposób by nasz Lokalny Kosmos - Atom uranu wynieść na najwyższy poziom. Poza tym bardzo zmniejszyli Ziemię poprzez manipulację wielkością atomów - to niedługo dokładnie pokażę na nagraniach.

Chodziło im o to by nasze dusze były jak najsłabsze, gdyż za ich pomocą bardzo łatwo można ich usunąć, co zresztą przez długi czas czyniliśmy. Na tak wysokim poziomie nasze dusze mają o wiele mniejszą moc. Możecie to zaobserwować na sobie - w ciągu dnia jesteśmy kilka razy senni i osłabieni, bowiem każda wspólna medytacja wymaga więcej czasu i energii.
A oni mają tej energii bardzo dużo, więc niwelują naszą przewagę duchową. Naszą największą nadzieją są tu urządzenia plazmowe, które opisuję dokładnie w filmikach wysyłanych przez listę mailingową. Nadzieją są też czakramy, które zostały przygotowane do tej ważnej chwili ponad 67 milionów lat temu. Zresztą cała historia ludzkości jest zaprogramowana, łącznie z muzyką, literaturą itd. Wiem, że to jest niewiarygodne, ale tak musiało być byśmy mogli teraz wygrać. Każdy z Was poprzez wcielenia realizował dokładnie program zapisany w sztucznych duszach, które sami sobie zaimplantowaliśmy. Ja miałem duszę z pomarańczową aurą, co widać było na urządzeniu Olka Polanskiego. Po czym nagle uruchomiła się moja dusza, a urządzenie zaczęło pokazywać biel. To samo jest czy też będzie u każdego z Was.

No i pytanie co robić? Nie widzę innej opcji niż łączenie się i tworzenie enklaw w pobliżu czakramów, gdzie będziemy budowali coraz to mocniejsze urządzenia plazmowe. Bo naprawdę będzie źle.
  • 2