Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#poznan #escaperoom

Jak mozna dowiedziec się ze strony na fb firma fun4brain zawiesza dzialalnosc od marca (,)

Ich pokoje to sekret dziadka i dom pogrzebowy. W sekrecie dziadka już byłam i mnie zachwycił, nie mialam niestety okazji do odwiedzenia domu pogrzebowego a bardzo bym chciala bo ma rownie dobre opinie.

Czy jakie mirek albo mirabelka ma ochote sie wybrac do końca lutego?
Koszt od poniedzialku do czwartku to 120zl, oczywiście dzielimy na pół czy tam na 3 czesci jezeli więcej osób chcialoby isc.

Fajnie jesli macie juz jakies doswiadczenie bo nie sa to banalne pokoje :p
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HorribileDictu: czy ja wiem czy taki hiper? Tez bylam troche scykana przed sekretem dziadka bo w komentarzach na lockme bylo ze bez 4 osob nie podchodz i bardzo trudny, ale nie uwazam zeby taki byl :D
Moze @beesarch: o opinie zapytamy bo już była :D
Ja mam ponad 30 pokoi na koncie i w Domie Pogrzebowym bez podpowiedzi się nie obyło, ale zagadki nie są na tyle abstrakcyjne żeby całkowicie nie wiedzieć jak się za to zabrać :) Bywałam w trudniejszych pokojach :-) Generalnie nie patrzcie na poziom trudności idąc do pokoi, bo to nie jest wyznacznik, każdy inaczej myśli i coś co dla kogoś jest banalne dla innych będzie skomplikowane ;) np. Sierociniec (chwilowo zawieszony) jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@beesarch: ja mu dalam na lockme sredniozaawansowany ale to dlatego ze to byl moj pierwszy pokój :D dzisiaj jak o zagadkach pomyśle majac wiecej pokoi na koncie to tez bym dala łatwy :D
Masz racje ze te oceny bardzo wzgledne są.
Np tydzien temu bylam u Wampira w exodusie i tez nie uwazam zeby byl tak bardzo trudny jak pisza w komentarzach
Swoją drogą jak ktoś lubi rollercoaster emocji i nie boi się niczego to KONIECZNIE niech idzie na Dom (nie)marzeń - nowe wcielenie :-)
We wtorek na 18 wybieram się do Zakazanego Pokoju, jakby ktoś reflektował to mamy jeszcze jedno wolne miejsce :)