Wpis z mikrobloga

"kolega" @Shewie wrzucił wykres z RTXami odjeżdżającymi reszcie kart #nvidia, przy okazji pokazując jak #amd dostaje po dupie. No tylko że pokazał jedynie wykres, uciął nawet jego opis xDD

Oryginał wraz z opisem wykresu picrel

Dodatkowo komentarz autorów pod wykresem:

Finally, here’s what a Practice mode test would look like. Let’s first firmly note that this is invalid data – we’ll mark the chart that way, too, since people will otherwise paste it everywhere without listening and just assume it to be accurate. This data is valid only to practice mode, but does not scale well to multiplayer when looking at relative performance card-to-card.


Manipulatorka level dzban xDD Już można wyzbyć się jakichkolwiek wątpliwości, że typ jest trollem. Pytanie tylko czy opłacanym czy jakiś bezrobotny z nudów to robi.

Źródło https://www.gamersnexus.net/guides/3443-apex-legends-gpu-benchmark-1080p-1440p-4k

Wołam @Sigmanus bo dał się nabrać, a reszcie polecam wrzucić wspomnianego pana na czarno.

#pcmasterrace #bekazpodludzi #komputery #apexlegends
Amasugiru - "kolega" @Shewie wrzucił wykres z RTXami odjeżdżającymi reszcie kart #nvi...

źródło: comment_XuIuxEsZaiqynjR9X6Ley50I6vPiDqP3.jpg

Pobierz
  • 11
@Amasugiru: Ale kolega @Shewie ściemnia jeszcze odnośnie obniżenia wydajności jego GTX 980ti. Parę tygodni temu płakał na mirko, że mu obcięli wydajność sterownikami. W temacie wypowiedział się inny mirek, który wyjaśnił jak się ma sprawa ze sterownikami, dlaczego czasem starsze karty działają trochę słabiej i dlaczego nie oznacza to celowego działania developerów. Nawet mu @Shewie podziękował za wyjaśnienie sytuacji... ale dziś znowu w temacie, do którego się odnosisz narzekał, że mu
@Amasugiru: skoro już o mnie mówisz to zalinkuj mój post bo dyskusja nabiera dynamizmu tam i podany zostaje link do filmu w ktorym jest dokladnie to o czym mówiłem.
https://www.wykop.pl/wpis/39128869/najmocniejsze-1080ti-zrownalo-sie-praktycznie-z-rt/
@Murasame tak wygląda mechanizm obronny osób które zostają wyjaśnione publicznie?
@vdr nie mam pojęcia o czym mówisz? Mój post o 980ti jest z stycznia gdzie porównywałem wyniki benchmarków mojej karty (skradzionej już zresztą) do 2060 na starszych i nowszych benchmarkach.
*sterownikach gdzie zauważyłem znaczną różnice w wynikach.
@Amasugiru kolejna sprawa jest taka że nie użyłem nawet sformułowania AMD w całym poście. Kolejny raz dodajesz od siebie naginając rzeczywistość. Pokaż mi w którym miejscu punktuje że NVIDIA odjeżdza AMD w oryginalnym wpisie. Mój wpis bezpośrednio odnosi się do wydajności 1080ti vs seria RTX.
@Shewie: Wyjeżdżając do UK chyba zgubiłeś podstawy czytania ze zrozumieniem w ojczystym języku.

przy okazji pokazując


Nie ma tu nic o twoim punktowaniu, po prostu zauważyłem że akurat "przypadkiem" wrzuciłeś jedyny wykres, w którym AMD jest daleko, daleko w tyle, co by pasowało do agendy którą starasz się na co dzień przekazać. Przypadkiem też to był jedyny "invalid path" wykres jaki tam się znalazł. Zresztą widać że działało po jednym z
@Amasugiru: kumplu masz jakieś zaburzenia paranoidalne które powinny zostać skonfrontowane przez specjaliste.
Twoja agenda w stosunku do mnie że manipuluje wynikami jest poprostu błędna, kłamliwa i szkodliwa.
Uwierz mi że na niczym innym mi nie zależy tylko na zdrowym rynku na którym jest silne AMD i Nvidia bo w ostatecznym rozrachunku to konsumenci są zwycięzscami - konkluduję w ten sposób wszystkie bzdury który napisałeś na mój temat.
Na czym mi zależy
AMD nie radzi sobie w APEX


Radzi sobie normalnie, jak na source to nawet nieźle. Na wklejonym wykresie bez opisu Radeon VII jest pod 2070.

Tyle już jest dyskusji a ty wciąż nie wytłumaczyłeś, dlaczego wrzuciłeś wykres bez opisu i który był grubą czcionką określony jako nieprawidłowy. Missclicknąłeś?

Próbuj się tłumaczyć jak możesz, ale za daleko to zaszło. Żeby stworzyć wpis na jakiś temat najczęściej trzeba mieć jakiś powód - chcesz pokazać