Wpis z mikrobloga

Mój króliczek Benek to niezwykle inteligentne zwierzę. Swoim intelektem przebija niejedną p0lkę, która myśli cipą zamiast mózgiem, a z ewolucjonizmu doskonale wiemybże narząd nieużywany zanika.
Benuś każdego dnia pochłania wiedzę, dosłownie. Oczywiście po swoim panu jest wielkim pasjonatem chemii - jak sie uczę to nie odpuści, musi być przy mnie.
Jak mawiam święte prawo gryzonia gryźć, taka specyfika posiadania królika. No ale przynajmniej to jest wierne i oddane zwierzę, nie to co #p0lka która jest a później już jej nie ma bo poszła na bolca chada-180.
Na fotografii możemy zauważyć z jaką pasją i zaangażowaniem mój przyjaciel pochłania wiedzę z moich starych książek z gimnazjum. Jak widać czerpie z tego czystą przyjemność. Ja również dzisiaj zaangażuję się tak jak on, ale w codzienną rutynową czynność przegrywa - walenie konia (do Natalki z humana), a wszystko to przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola. Tylko tyle mi pozostało po tym, jak 10. lutego roku 2016 #p0lka patrycja pokazała mi, że przez karłowatość 168,5cm, polacki ryjec 1/10 i zakola nigdy nie będę miał dziewczyny, a potem żony dzieci i rodziny. A teraz wracam do grania w polską dynamiczną grę, w której można grać aż 6 profesjami (w tym wojownikiem), w którą gram już całe 10 lat.
#przegryw #logikarozowychpaskow #p0lka #oswiadczenie #stulejacontent #tfwnogf
k.....y - Mój króliczek Benek to niezwykle inteligentne zwierzę. Swoim intelektem prz...

źródło: comment_I6ck1WoNhBOLO0hQQ9rfYRbMIHLjZPwS.jpg

Pobierz
  • 20