Wpis z mikrobloga

@stannis: tez w gratisie dostałeś tylko dywaniki xD? U mnie ten minus ze muszę mieć auto na cito wiec biorę z ekspozycji 2 dniowej, jeszcze na tej ekspozycji będzie do poniedziałku co mnie trochę irytuje ze mi zapierdzą fotel :/ no ale 3-4 msc czekania odpada.

Full opcja bez dachu bo mam 2m wzrostu a z dachem duuuzo niżej.
@Liro: ja nie jestem pewny co dostałem w gratisie :P ma być niespodzianka jak będę odbierał autko :P Powiedziałem, że spoko, ale to ma być coś fajniejszego niż długopis albo notes :P

I chyba niestety niespodzianki nie będzie, bo na zamówieniu takie coś mam jak na zdjęciu...

Ja też bym brał z ekspozycji, gdyby był jakiś dostępny z szyberdachem i w kolorze blue flame :D Chciałem nawet wziąć z ekspozycji w
Pobierz stannis - @Liro: ja nie jestem pewny co dostałem w gratisie :P ma być niespodzianka j...
źródło: comment_3DRjNKUgXuoe58TC5abp3VTdEgR97dkW.jpg
@stannis: kiedyś już w podobnym temacie wrzucałem skany floty samochodowej mojej firmy, nie widzę sensu ponawiania, ja tylko dzielę się moim zdaniem

w swoim życiu kupiłem dla siebie już 4-5 samochodów z salonu od renault 19 po Lagune 1, lagune 2 i obecnie wytyrana już laguna 3, przymierzam się do talismana ale na obecną chwilę 3 ma wszystko czego potrzebuję nie wliczam do zestawienia zasłuzonego malucha ^^ ale ty pewnie takiego
gratulacje, za wydanie 130 tysięcy za samochód klasy średniej


@revoolution: a za ile kupuje się nowe auto klasy średniej:
- przynajmniej tej wielkości
- z automatem
- z niezamulającym silnikiem
- w jako takiej wersji wyposażenia

Jak konfigurwałem sobie Astrę z 1.6T pod siebie gdzie podstawa to prawie 100k w wersji Elite, gdzie podstawowymi dodatkami (lakier, skóry, multimedia, pakiety) da się spokojnie dojść do 120k. Za Opla kompakta.

Pewnie że da