Wpis z mikrobloga

Bethesda zbanowała chyba jedynego typa na świecie, który był zainteresowany graniem na serio w Fallouta 76.

Typ grał przez 900 godzin i w tym czasie uzbierał tyle amunicji, że Bethesda uznała iż typ musiał użyć cheatów do jej zdobycia XDDDD

https://www.pcgamer.com/fallout-76-player-who-spent-900-hours-in-game-says-theyve-been-banned/

To jest parodia poważnej firmy tworzącej gry.

#heheszki #ciekawostki #gry #fallout #bethesdasucks
S.....i - Bethesda zbanowała chyba jedynego typa na świecie, który był zainteresowany...

źródło: comment_INFyi1gbr5DceRoCCTI2J3dGJvgo5w7s.jpg

Pobierz
  • 29
ogunie rozumiem 900 godzin, że chciał sobie amunicje zbierac i w ogóle spoko, ale jeśli korzystał przy tym z jakiś exploitow to nie wiem czego się spodziewał ¯(ツ)

Ja tam wiem, że bathesda #!$%@?, ale no przecież wiadomo, że za exploity banicja, nic nowego no.


@wojtek_bez_portek: ale przecież on nie korzystał z exploita, tylko z legalnego perka w grze.

To tak jakbyś dostał w nagrodę za wykonanie zadania przedmiot
a on napisał, że zmyślili to.

A ja mu wierzę


@Strzelec_Kurpiowski: Czyli gość twierdzi, że grał 900 godzin, co od premiery daje jakieś 9h dziennie.
I tak dzień w dzień po 9h biegał w #!$%@? gierce, w którą nikt nie gra i robił sobie amunicję z jakimś tam perkiem.
Następnie dostaje bana za exploity, wylewa swoje żale, bethesda debile, no bo przecież to bethesda, a ziomek by nas nie okłamał, przecież
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Strzelec_Kurpiowski: i tak ich kocham. To trochę jak z Gothic. Nie grasz dla dretwych animacji, a po prostu nie przeszkadzają ci tak bardzo bo gra jest tak zajebista. Chociaż po wykupieniu przez Microsoft liczę, że poprawią te niedociągnięcia w przyszłych produkcjach.
Obsidian, CDProjectRed, Paradox i Valve to chyba jedyne firmy, po których można się obecnie spodziewać dobrej gry. Pozostałe studia to loteria.
@Strzelec_Kurpiowski: super, to tylko 7h dziennie od początku betatestów xD Dzień w dzień poniedziałek - niedziela 7h przez 4 miesiące biegania i klepania amunicji xD A nie wiemy kiedy zaczął, może to było po premierze?

Zresztą mam w nosie kto kłamie, to jest słowo przeciwko słowu, beke mam tylko, że pomimo, że w tym sporze wersja gracza wydaje się mało wiarygodna, to i tak nikt nawet nie zakłada możliwości tego, że