Wpis z mikrobloga

Ogunie napisy pod sztos i sztame Tigera z wykopem bec bec. Ogunie to nie każdy jest ze Zgierza żeby rozumieć dialekt łódzki od tego zaczonć

Bęc bęc itam itam tu mam najnowsze pozdowienia, które dostałem tego typu zaczynamy. Witam akat chciałbym pozdrowić
ludzi, finów i widzów. Rzecznika Wykopu ( @RzecznikWykopu ), bo bronił dobra by-by-by robote i na zawsze zostanie w naszych sercach. Z dupy wyjenty Arnos ( @Aranos ), mudipkipss ( @mudkipz ), strach ( @trach ), macstra magazyniera ( @magister_magazynier ), Robercik ( @Robbeccik ), Pana Waldemera Wpierdora ( @Waldemar_Wpieldor ), temorkat ( @THERMOKAD ), Andrzeja przerwa trzynaście ( @Andrzejek13 ), urat ( @Urtah ), Pana Czooopelllka mmm też tutaj ( @Czopelka ), formee, formbii ( @formbi ), mijon duałf ( @milijondolaruf ) fajne tutaj są te loginy tego typu. Lud... Lutkhyyy jak to się czyta to to jest pytanie żartuję trochę z humorkiem, lukdyk ( @lukwyk ), zdjencie z wenszem ( @zdjecie_z_wenszem ), a przerwa sssram ( @a_sram ), nie wiem o co chodzi, nie jestem w temacie, nie będę tam wnikać. Zielonego Gandalfa ( @zielonygandalf ), Ogufide ( @ogunafide ), figlarz ( @Figlarz ), ważne w polsce i stolicy brazylii niemie, niemie, niemczech, sorry, że tak trochę tego, bo pierwszy dostałem coś takiego długiego, to nie jest takie łatwe, stowarzyszenie stop hejterom ( @Stowarzyszenie-Stop-Heterom ), dżomlądi ( @yahoomlody ), uszatek stiuflera z wykopu ( @uszatysqrviel ), fap fap fap fap faperka ( @Fapcperek ), mikasza ( @mikasz ), Arnolda Gruszkęę albo jabłonkę ( @arnold-gruszka ), yyy Wawrzyniaka pruskiego ( @Wawrzyniec_Pruski ), Ukasza Sibula starego i kolegę pjotera z akademiak oraz samego pjotera, który siedzi u mamusi na garnuszku ( @pjoooter ) bęc bęc bęc. Ja wszystko robię dla was i nie dla siebie. Pozdawiam. Czekajcie yyy, to są skasowane to co nie chciałeś to dodałem cię w użytników. Łoł, łobaben. Pozdawiam was w ogóle bęc bęc jak tam żyjecie. Ogunie pozdowiłem was aż się muszę namęczyć, to nie jest takie łatwe tego typu, pozdawiam w ogóle całą tą ekipę tutaj tego typu. Co mam powiedzieć pozdawiam tutaj całą tą ekipę, którą powiedziałem, mogę trochę tutaj z błędami, ale to nie jest ważne, ważne że zrobiłem. Czymajcie się benc benc benc
#bonzo
yahoomlody - Ogunie napisy pod sztos i sztame Tigera z wykopem bec bec. Ogunie to nie...
  • 19