Wpis z mikrobloga

No Elo! Witam po krótkiej przerwie!
Pressing z Waszej strony silniejszy niż u Piątka to i postanowiłem skontaktować się z przybytkami orlikowymi na Wichrowym i w Ogrodzie Jordanowskim nr.2 (tym razem bez "darowizn").

TEMAT NR 1.
Do końca tygodnia na Wichrowym ma się okazać czy wpasujemy się na sobotnie granie w godzinach jak poprzednio - być może nieco wcześniej - ale co do terminu nie ma pewności czy coś się ogarnie - tak zostało mi przekazane.

Jest też opcja (nieco pewniejsza tym razem) na rezerwację weekendową w Ogrodzie Jordanowskim - o tym natomiast będę rozmawiał we wtorek.

Zobaczymy co wyjdzie w praniu - jak tylko będę wiedział więcej dam znać na bieżąco! Przewidziany start od marca tj. potencjalnie od przyszłej soboty!

TEMAT NR 2.
Aktualizacja listy kopaczy piłki - taguję #poznan bo być może znajdzie się ktoś nowy do wspólnego kopania oraz wołam uprzednio zainteresowanych - proszę o zaplusowanie wpisu wszystkich, którzy chcą być wołani do wydarzeń w przyszłości - będę wołał tylko tych, którzy ten wpis zaplusują!

TEMAT NR 3. - chyba najciekawszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Potrzebnych jest 4 lub 6 grajków do jednorazowego kopania piłki na wtorek (26.02) w godzinach 17:30-19:00 na Orliku w Ogrodzie Jordanowskim nr 2. - chętni proszę dawać znać w komentarzach, decyduje kolejność zgłoszeń

#poznanpilkekopie
daro2822 - No Elo! Witam po krótkiej przerwie!
Pressing z Waszej strony silniejszy n...

źródło: comment_9omkweCMV1pRRDVFYFCKbBoz27AplomD.jpg

Pobierz
  • 42