•  

#yanosik

Ale janosik mi dojebał (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Specjalnie jeżdżę z apką... Coby passeratii tanio ubezpieczyć, pięknie ocena za każdym "tripem" 7.5-8.0!

Będzie zazzjebiiista oferta...

jada se po kebsa i szukam miejsca parkingowego.... Wszystkie kurła zajęte, to jeżdżę w kółko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kebsik kupiony, wracam do furmanki i paczce co tam u janosika - 1.3 na 10

Czy janosik myślał, że ja drifting napierdalam??? Średnia w pizdu, jebła jak dzisiejszy deszcz (╯︵╰,)

+: W33D420, plastkik +4 innych
    •  

@maks112: ogólnie dziwnie nalicza, przez 16000 km tam gdzie uważam że jadę w miarę spokojnie to mam średnia 4-5, a jak myślę jeżdżę dosyć mocno dynamicznie, łagodnie mówiąc, to mam 6 XDD

•  

@plastkik: To jest oki, ale żeby na 1.3 spadło? Chyba zapierdalałem lepiej jak kubica tym 1.4 60 kucy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@maks112: to może jakiś problem z gpsem był, wszedles do kebaba i gpsa popierdolilo, bo yanosik działał w tle. Ja ogólnie miałem z sama apka kilka problemów, z rok temu informował o nowej mapie, ale jak przełączylem, to tylko czarny obraz, więc jeździłem na starej, aż któregoś razu zresetowal mi średnie km za miesiąc. Więc myślę, może czas zmienić mapę, ale w sklepie play brak updatow, klikam uninstall i nie może się odinstalowac XD. W końcu zainstalowałem na nowo i całkowicie inny świat, miałem chyba wcześniej jakąś wersję z ery kamienia lupanego.

+problemy z Bluetoothem, długo szukałem apki która mi samoczynnie w losowych momentach włącza bluetootha, kurde myślę że jakiś wirus, a jak się okazało kochany yanosik miał coś zaznaczone w ustawieniach nie tak

Gorące dyskusje ostatnie 12h