Wpis z mikrobloga

U mnie na osiedlu i na sąsiednim osiedlu mieszkało dwóch czarnych chłopaków, którzy urodzili się już w Polsce w latach 80, wszystko git, każdy ich lubił, nigdy nie widziałem żeby ktoś im dokuczał z powodu koloru, takie ziomeczki z nich, szacuneczek normalnie itp ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale oczywiście jeden z nich miał ksywkę bambo a drugi makumba, #!$%@?, co za kraj XDDD
#truestory #polska #lata90
  • 43
@silentpl tak dlatego potrzebujemy masowej relokacji plemion afrykanskich do rasistowskich panstw europejskich bo inaczej upadniemy jako narody xD.
Ja nie bylem rasista, a stalem sie nim po paru latach pracy i zycia z czarnymi w okolicy.
Tak, pomimo tego, ze znalem fajnych czarnych, ogol ich spolecznosci byl dla mnie odpychajacy. Grupki facetow, wypelniajacych swym egiem kazdy mozliwy metr otoczenia, glosni, nachalni, czesto zle wychowani. I nie nie mowie o turystach z afryki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Gamling: nie wkłada mi do ust słów których nie powiedziałem. Gdzie w mojej wypowiedzi jest mowa o masowej relokacji plemion afrykańskich? Czy ty w ogóle wiesz jak wyglądają afrykańskie duże miasta?

To że mieszkałeś w biednej okolicy z biednymi, niewyedukowanymi ludźmi nie daje Ci prawa wrzucać wszystkich do jednego worka. Tak są głosniejsi jako kultura (pewnie mówisz o Nigeryjczykach bo np Ghańczycy już tak nie unoszą głosu) ale (nadchodzi celowa generalicacja
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bergero00: są bardzo wyczuleni bo byli mocno nim dotknięci. Jednakże zdarza im się ale jest ich ponad miliard więc nie ma co generalizować jedna czy druga stronę. Rasizm w kierunku białych kwitnie pięknie w RPA. Do czarnoskórych kwitnie we wschodniej Europie i Rosji.
@silentpl: ale Ty jesteś jakiś opóźniony czy coś? Mówisz ze @Gamling wkłada Ci słowa do ust a potem piszesz, ze on mieszkał w biednej czarnej dzielnicy z niewyedukowanymi ludźmi. Jesteś hipokryta i zjebem. Nienawidzę takich ułomów którzy nie robią z siebie debili w internecie na forum bo nie potrafią logicznie dodać 2+2. Mama Ci niech internet zabierze
A co do wpis tego ze NALEŻY w Polsce stworzyć warunki do przyjazdu dla
@silentpl: a skąd ty wiesz gdzie on mieszkał xD? Co za dzban z ciebie.

Poza tym, jeśli uważasz, że sposobem na walkę z rasismem jest stworzenie warunków dla klasy sredniej bądź wyższej, domyślam się, że po to, abyśmy się poznali jacy to oni nie są ogarnięci to jesteś naiwny jak dziecko.

Ale czego ja się spodziewałem po gościu który się pruje, że ktoś wkłada mu do ust nie jego słowa a