Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, chciałabym dzisiaj zapytać czy to ja jestem przewrażliwiona (bo dopuszczam taką opcje) czy serio taka nie za fajna akcja.

Od lat kumpluję się z dwójką ludzi. Różowy i niebieski. Oni z jakiegoś powodu pare lat temu w dziwny sposob zakonczyli kontakt. Rozmawiali tylko gdy musieli, we wspolnym towarzystwie. Nigdy sie w to nie pchałam, bo lubiłam oboje, z jednym i drugim utrzymywałam stały kontakt, nikomu to nie przeszkadzało i jakoś tak to trwało. Jakiś czas temu sie spotkali, pogadali, kontakt in wrocil. Na poczatku sie bardzo ucieszylam, ze w koncu bedzie normalnie, aż nie ogarnełam, ze zeszłam na bok. Mam mniejszy kontakt z obojgiem, a wiem, ze oni ten kontakt miedzy soba utrzymuja caly czas. Wychodza czesto na spotkanka, super, fajnie. Dowiaduje sie o tym zazwyczaj przypadkiem jak na przyklad zapytam jednego z nich o wyjscie, to mowi ze juz jest zgadane z tym piereszym, ale jak mam ochote zebym dolaczyla. Jednak gdybym nie zapytala o wieczor, pewnie bym takiej propozycji nie dostała. Opcje tego że to idzie w strone zwiazku bym wykluczyła, bo tak sie nie zachowuja. Ciesze sie ze sie pogodzili, na prawde, ale uważałam ich za swoich przyjaciól przez te 5/6 lat, a teraz jest mi dziwnie przykro, bo czuje sie niepotrzebna.
Przesadzam?

#anoninowemirkowyznania #logikarozowychpaskow #smuteczek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: wygląda to tak jakby zakończyli kontakt przez jakies nieporozumienie, po czasie się spotkali i sobie wszystko wyjasnili, a Ty zeszłaś na dalszy plan bo to może Ty byłaś tym co ich poróżniło, może coś powiedziałaś, może coś zrobiłaś i teraz kontaktu z Tobą unikają, ale co ja tam wiem ¯\_(ツ)_/¯