•  

  #zbocznienadzis

  To dzisiaj będzie coś dla uległych samców...

  Chastity Cage

  Rodzajów klatek na penisa są miliony. Od dość "wygodnych" z tworzyw sztucznych przez klatki sensu stricte, aż po takie, które zakłada się jak cewnik.
  Wszystkie mają w sumie jeden cel - wywołanie u tego który je nosi syndromu TDS*. I o ile te proste zapewniają raczej bezproblemowe załatwienie jedynki, o tyle przy tych, które zakładane są również na cewkę moczową, umożliwiają oddawanie moczu, ale jest to mocno utrudnione.
  Powodów dla których Panie zamykają istotny element Panów, może być na prawdę wiele. Od zwykłej chęci bycia zależnym od swojej dominy, przez poniżenie, aż po faktyczne tortury. Ulegli którzy decydują się na uwięzienie swojego penisa, często nie ograniczają tej aktywności tylko do łóżka. Z tego co wiem, część z nich chodzi do pracy. Ba jeden z prawników sprowadził sobie klatkę całkowicie wykonaną z elementów niemetalowych. Powód? Kontrola na bramce w sądzie ¯_(ツ)_/¯
  Często klatka jest elementem zabawy w związkach cuckold. Szczególnie jeśli hotka, wyjeżdża gdzieś na dłużej albo z innych powodów nie może kontrolować swojego rogacza.
  Zdarzają się przypadki, gdzie facet jest szczęśliwy, kiedy po prostu zostanie zamknięty i ma świadomość, że klucz do jego penisa ma dziewczyna, która często nie zwraca na niego uwagi. Wpadlibyście na to, że friendzona lvl ultra może być źródłem satysfakcji seksualnej?
  Co do bezpieczeństwa, należy szalenie dbać o higienę. Znam przypadek gdzie facet miał klatkę w wersji unieruchamiającą całe prącie. Kobieta przez miesiąc ściągnęła mu ją w cztery soboty. Przez resztę czasu chodził w niej cały czas. Do niczego złego nie doszło. Uległy odczuwał pewien dyskomfort, ale nie potrafił powiedzieć, czy to sama klatka czy raczej niemożność dokładnego umycia się między niedzielą, a piątkiem. Ja zawsze w takich przypadkach zalecam zdrowy rozsądek. Myjcie się ulegli! Dominy, nie trzymajcie brudnych psów.

  @Byter dzięki za czujność! Masz rację, oczywiście! Tam gdzie znalazłem większość wypowiedzi użytkowników tego urządzenia, nazwa była prześmiewcza i faktycznie nawiązywała do kucharza i klatki. Z mojego niedopatrzenia płyną dwa wnioski.
  Pierwszy to taki, że ktoś te moje wypociny czyta! Dzięki!
  Drugi, to coś o czym nie wspominałem, ale ludzie bawiący się w bedeesemy, nie podchodzą najczęściej do tego śmiertelnie poważnie. Zazwyczaj jest to dobra zabawa. I choć niektórzy mogą pomyśleć, że wszystko całkiem na serio jest traktowane, to jednak na imprezach jest zawsze raczej wesoło, niż ultra poważnie.

  Skasowałem poprzedni wpis, bo po komentarzach nie mogłem już go edytować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  ____
  * TDS - tylko do sikania

  #seks #bdsm #cuckold #choryskurwiel #choraskurwielka #wygryw #przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #ddlg #biseksualizm #spanking #ekshibicjonizm #swingers

  chastity cage

  +: Byter, mirek_wykopowy +10 innych
  •  

   @chad_69: to powinno być leczone psychiatrycznie

  •  

   to powinno być leczone psychiatrycznie

   @zycietokuj: A za wypisywanie takich bzdurnych komentarzy powinno być usuwane konto. Chuj ci do tego panie kolego jak kto się w łóżku bawi.

   +: Trumby, c.............l +21 innych
  •  

   @Tiboo: a chuj ci do tego do czego mi chuj

  •  

   to powinno być leczone psychiatrycznie

   @zycietokuj: wyjaśnisz dlaczego tak uważasz? Oczywiście jak za każdym razem na tym tagu, zakładamy, że bawiący się ze sobą ludzie są dorośli, świadomi swoich czynów i zgadzają się na tego typu aktywności?

  •  

   @chad_69: po prostu uważam, że jest to jakieś zaburzenie, które powinno być leczono. Ten cały cuckold to chyba też pozwalanie partnerce na sypianie z innymi i czerpanie z tego satysfakcji. No chyba nie uważasz, że jest to normalne. Tak samo nie jest normalne trzymanie penisa w jakiejś metalowej konstrukcji, która przy każdej erekcji ból wywołuje.

   +: 0zI, qwert0
  •  

   @zycietokuj: od rewolucji seksualnej na zachodzie zaprzestano leczenia preferencji seksualnych, które nie zagrażają innym. U nas chwilę później. Leczy się tylko to co powoduje zagrożenie innych lub wywołuje dyskomfort u leczonego. Nie jest normatywne, ale o tym jest cały tag #zbocznienadzis. Ale absolutnie nie powiem, że to jest nienormalne. Tutaj facet zamyka się z własnej nieprzymuszonej woli, żeby się dobrze bawić. To tak samo jak jedni lubią pograć w gry na kompie, a inni biegają wieczorami. Czy któraś grupa jest gorsza? Czy muszą sobie wzajemnie cisnąć? Czy któraś nadaje się do leczenia? Sam sobie odpowiedz.

   Ten cały cuckold to chyba też pozwalanie partnerce na sypianie z innymi i czerpanie z tego satysfakcji.

   Tak. I co w tym złego, skoro wszystkie strony biorące udział w takiej zabawie są zadowolone?

  •  

   @chad_69: nie wiem czemu próbujesz kogoś kto gra na komputerze w gry czy biega do kogoś kto daje swojej kobiecie się puszczać z innymi xD
   Zresztą nieważne czy powinno się to leczyć psychiatryczne czy nie.
   Ja bym po prostu kogoś w takim związku nie traktował poważnie. Jak mam traktować poważnie kogoś kto chodzi z penisem w metalowej klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
   Ale nieważne. Dodam tag na czarną i tyle. Skończymy dyskusję.
   Pozdrawiam cieplutko.

   +: qwert0
  •  

   @chad_69: to znaczy nie Twój tag, ale ten cuck. Bo Twój ogólnie to szanuje, coś tworzysz z czego nie masz korzyści i współtworzysz ten portal, więc nic nie mam do tego i fajnie jes ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @zycietokuj: nie tylko Tobie, ale innym czytającym należy się wyjaśnienie.

   nie wiem czemu próbujesz kogoś kto gra na komputerze w gry czy biega do kogoś kto daje swojej kobiecie się puszczać z innymi xD

   Bo to i to jest zabawą, pewnym hobby czy lepiej sposobem spędzania czasu. Jedno jest bardziej intymne, drugie mniej. Jedno jest bardziej kontrowersyjne, drugie mniej.

   Ja bym po prostu kogoś w takim związku nie traktował poważnie. Jak mam traktować poważnie kogoś kto chodzi z penisem w metalowej klatce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   Właśnie nie masz tu nikogo traktować poważnie. Jakby drastyczne z boku to nie było, dziwne, czy co jeszcze sobie wymyślicie. Pamiętajcie to ma być tylko zabawa, która przegania nudę z Waszej sypialni. Im mniej spiny, a więcej luzu tym lepiej na tym wyjdziecie. Nawet najbardziej srogie miny masterów dalej są grą.

  •  

   @chad_69: ale puszczanie się partnerki to już nie jest zabawa, ale fakt... Nie dogadamy się w tej kwestii, widzę, że zupełnie mamy inne poglądy.

  •  

   Nie dogadamy się w tej kwestii, widzę, że zupełnie mamy inne poglądy.

   @zycietokuj: pewnie nie, ale podyskutować zawsze warto! Pod warunkiem zachowania jakiejś kultury wypowiedzi, oczywiście.

  •  

   @zycietokuj To ich sprawa. Czemu chcesz leczyć kogoś, kto żyje po swojemu, nikogo do niczego nie zmusza i nikomu nie wadzi? No chyba, że przeszkadza Ci sam fakt istnienia ludzi, którzy to robią, no ale wtedy to chyba nie ma o czym rozmawiać.

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Komentarz usunięty przez autora

  •  

   Jeśli ktoś jest np uzależniony od pornografi to też wszystko w porządku i nie ma niż złego w tym, że pałuje wiplera 10 razy dziennie?

   @zycietokuj: jeśli nie przeszkadza mu to w codziennym funkcjonowaniu to nie ma konieczności leczenia, bo nie jest to nic złego. Jeśli natomiast ma z tego powodu problemy z erekcją, problemy ze stosunkami interpersonalnymi czy jakiekolwiek inne problemy to jak najbardziej należy to leczyć.

  •  
   n.........s

   +1

   @chad_69: ciekawy art. Zawsze mnie ciekawiło co takiego fajnego w trzymaniu ptaka w klatce. Opcji, że domina wymaga nie brałem w ogóle pod uwagę, a jest jak dla mnie najlogiczniejsze wytłumaczenie zaistniałej sytuacji :D

   +: chad_69