Wpis z mikrobloga

Szukam telewizora do 3000 zł (max +200zł), 55 cali (65 mogłoby być a nawet lepiej, lecz z tego co zobaczyłem to niestety same padaki albo stare modele)
Telewizor do normalnego oglądania, youtube oraz grania na #xboxone.
Znalazłem kilka modeli :
-Philips 55PUS7303 - w aktualnej promocji media markt wyszedłby w spoko cenie (300zł zwrot karta podarunkowa + soundbar z bassem niby wartości 600 zł, mimo że obstawiam że to shit, ale jednak gratis ( ͡º ͜ʖ͡º) )
-LG 55UK6950PLB - spoko ten magic pilot, gadanie itp.
-Sharp LC-60UI9362E - 60 cali jednak nigdzie nie ma za bardzo opini, niby sharpy lipa ale to jakiś noey model, granie harman-kardon, jak za tą cene wydaje sie git.

Proszę o pomoc i ewentualne propozycje mirki!
#telewizory #lg #philips #sharp
  • 2
@rdy102: Samsung UE55NU8042, bezkonkurencyjny w tej cenie. Z listy którą podałeś jedynie Philips się do czegoś nadaje (ba, stoi u mnie w salonie, dokładnie ten model w 50 calach), ale Samsung tutaj ora resztę matrycą VA 120Hz.

Sharp to barachło, LG pewnie siedzi na matrycy RGBW. Gadanie do pilota to zestaw predefiniowanych komend, bo póki co nawet ich nie sprawdza w Googlu (co miał robić), i to samo będzie w
@rdy102: nie bierz tv od lg, mialem ich telewizor ze 3-4 lata temu, po roku od zakupu pojawily sie powidoki na matrycy.. serwis umywa ręcę, wraz ze zwroconym tv z gwarancji dali mi nawet wyjasnienie ze jest to "cecha" tego typu ekranów i jest to normalne. U kumpla widziałem Philipsa to kolory nie takie jak powinny być. Ja bym brał Sharpa, niby lipa jak to powiedziałeś ale kiedyś do wynajmowanego mieszkania