Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mBank @ZespolmBanku (które konto jest oficjalne?)

Czemu od wypłaty 50 zł z bankomatu Euronet kartą pobrano mi prowizje 1,30 zł, skoro mam konto Mobilne (czy jakoś tak) i wszystkie bankomaty miałem mieć za darmo?

Dodam jeszcze, że wypłata w tym samym bankomacie Blikiem była bez prowizji - czy wy jesteście normalni? Nie dość że kartą musiałem nakładać się tych debilnych reklam (że niby "sprawdzanie karty" xD), których nie ma w ogóle przy wypłacie Blikiem, to jeszcze musiałem prowizje zapłacić.
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@staryhaliny jeśli ukończyłeś 21 rok życia to za wypłatę kwoty niższej niż 100 zł pobieramy prowizję 1,30 zł. W przypadku BLIK`a możesz wypłacić każdą kwotę bez prowizji :)

@ZespolmBanku: czy to czasem nie podchodzi pod dyskryminację ze względu na wiek?

Bo zgodnie z tym jest: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/czym-jest-dyskryminacja

Dziś kryterium jest wiek, a jutro się okaże że tylko faceci płacą prowizje...
@staryhaliny a mBank jest instytucją publiczną? Od zawsze konta dla uczniów i studentów były tańsze, a nawet darmowe. Umowę podpisałeś a teraz wypisujesz jakieś wysrywy. Jak ci nie pasuje to zmień bank, nikt cię na siłę nie trzyma.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stragan: chwila chwila, a co ma do tego bycie instytucja publiczną? Już był taki jeden drukarz co odmówił wykonania usługi homoseksualiście i jak się to skończyło?

A najłatwiej "zmień bank". "wyprowadz się". "umrzyj". A tu #!$%@?, bo ja nie chcę uciekać jak ostatni tchorz, tylko chcę cos zmienić ( ͡º ͜ʖ͡º)

@ZespolmBanku proszę o odpowiedź w kwestii dyskryminacji.
@staryhaliny no to może przeczytaj co jest napisane w linku który sam tutaj wkleiłeś zamiast produkować kolejne wysrywy? Pierwsza kropka, nawet nie zacząłeś czytać. No to zmieniaj świat, ich oferta jest taka, nie pasuje to sobie trzymaj kasę w skarpecie. Naprawdę #!$%@? wam ludzie na głowy, a potem wielkie oburzenie jak pracodawcy mówią że jesteście roszczeniowi. PKP też podaj do sądu bo seniorzy mają zniżki a ludzie w wieku 26 wzwyż nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stragan: weź zluzuj poślady, bo ci hemoroidy pękną

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny (ust. 2).


A tak serio już dawno dostałem odpowiedź a teraz się drocze z zespołem mnanku. A ty się spinasz