Wpis z mikrobloga

@yuim: Przypominam, że PiS kupił szarych ludzi obietnicą paliwa poniżej 3zł, ekologów zaostrzeniem przepisów dotyczących przemocy wobec zwierząt. Zamiast tego dostaliśmy bankstera przejmującego banki, wycinkę parku narodowego, podwyżki paliwa i energii, "daniny" od pracujących, emerytury dla ludzkich królików, podatek za wyprowadzkę z kraju tzw. exit-tax, uszczelnienie vat przez dojazd pokrzywdzonych, zamiast oszustów.

Cholera, naprawdę się dziwie czemu nagle ludzie zmienili zdanie wobec pis... No nie mogę zauważyć. Pewnie to pieprzone chorągiewki.
@yuim swoją drogą, pamiętam jak napisałem na Mirko że wolę mniejsze zło w postaci Komorowskiego w drugiej turze (trochę miałem przeczucie że PiS może pójść za ciosem), to kretyni zwyzywali mnie od zdrajcy narodu, i kazali wyprowadzić się z kraju.
@duncanidaho2: z tymi trollami, to akurat pewniak. Od dłuższego czasu wiadomo, że Szefernaker bardzo mocno pracował w Internecie, a od kilku dni mamy oficjalny dowód na to, że PiS zatrudnia ludzi do tego, aby w Internecie (na Wykopie także, ale facet skasował konto) siali swoją wizję świata. Schetyna na to nie wpadł (co za zaskoczenie xD), ale PiS zrozumiał, że w Sieci mogą ugrać całkiem sporo.