Wpis z mikrobloga

@Chrystus: Nie, raczej po prostu chcesz trochę spokoju w pracy.
Ja zakładam zatyczki takie na produkcję i dzięki temu jest ciszej, wkurza mnie, że ludzie non stop do siebie krzyczą, jakby nie można było normalnie pogadać.
A czasami ubieram specjalne słuchawki wygłuszające i czuję się wtedy spokojniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Analdestroyer69: obstawiałabym zespół Münchhausena, wg wiki: choroba z grupy zaburzeń pozorowanych polegająca na wywoływaniu u siebie objawów somatycznych w celu wymuszenia na personelu medycznym hospitalizacji. Pacjenci domagają się operacji chirurgicznych, aby doprowadzić do deformacji zdrowego organizmu. Zespół występuje u osób, które mają zaburzenia osobowości, zwłaszcza w psychopatii, oraz osób z tendencjami masochistycznymi lub obsesyjnymi. Celem zachowania jest wejście w rolę chorego. Zachowanie to często wiąże się ze znacznymi nieprawidłowościami w zakresie
@Analdestroyer69: Jestem osobą deklarująca się jako TRANSFINANSOWA i protestuje przeciwko marginalizacji naszej mniejszości przez środowisko LGBTQIA. Bardzo proszę o dopisanie drugiej literki T do skrótu tak, żeby każda osoba transfinansowa była traktowana na równi, mogła korzystać z prawa przysługującym mniejszością i była chroniona przez konstytucje!
Parę słów o tym kim się urodziłem:
Jestem nieszczęśliwym bogaczem uwięzionym w ciele biedaka. Psychiatra mówi, że jestem wspaniały, wyjątkowy i to zupełnie normalne odkrycia w