Wpis z mikrobloga

@enforcer: @PostironicznyPowerUser: Nie dziwne skoro większość gier powstaje z myślą o tym że mają jakoś działać na konsolach więc w dzisiejszych czasach nie trzeba mocnego PC jeśli komuś nie zależy na graniu 4k ultra. A różnica między ustawieniami minimalnymi a max też nie jest jakaś wielka. W końcu konsole lecą na tych minimalnych i jako tako musi to wyglądać
@PortalZeSmiesznymiObrazkami: 2400 za sam procek? Nie, dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) w 2011 za zestaw z i5 2500k, 4GB ramu i gtx 460 płaciłem 3k - dostałem za to mega skok w porównaniu do poprzedniego kompa za którego parę lat wcześniej płaciłem 2,6k, teraz żebym poczuł dużą różnicę to musiałbym z minimum 6k wydać xD
@enforcer: chwalisz sie ze taki fajny zestaw masz a jednak w odyssey grasz na konsoli. cos nie pasuje. (btw 4k na ps4 pro to jest tak czesto w grach jak 1080p na xbox one xd)

ja tez mam i5-2500k, podkrecone do 4,4 ghz. coraz wiecej gier nie daje rady trzymac 60 fps. bety anthema, bf v i division 2 na przyklad. re2 demko chodzilo akurat swietnie. gram glownie w gry AAA