•  

  Jak wygląda zapis materiału przez kamery IP? Czy obsługują one po prostu jakiś dedykowany pod to protokół sieciowy i w konfiguracji kamery ustawia się dane serwera gdzie materiał ma być wysyłany? I czy można do tego użyć (jako nagrywarki) normalnego komputera z debianem? Potrzebuję 2-3 prostych kamer które da radę wpiąć w sieć ethernet do prostego monitoringu, a nie chciałbym korzystać z kamer z nagrywaniem "w chmurze" czy w inny sposób wymagający wystawienia kamery do internetu. Planuje pozostawić je w LANie bez dostępu z zewnątrz.

  Wystarczy, że kupię kamerę opisywaną jako kamera IP i wystarczy czy są takie które nie obsługują nic po za jakimś swoim własnościowym protokołem i będą działać wyłącznie z dedykowaną nagrywarką za chore ilości pieniędzy?
  #kamery #kameryip #monitoring #linux #sieci

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  - Halinka śpisz?
  - Śpię, bo co?
  - Bo ja nie mogę.
  - Co znowu?
  - Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
  - Niby czego?
  - Dlaczego ten Paździoch, to taka menda i świnia jest.
  - Wiesz co? Ty nudny jesteś.Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 30 lat.
  - Halinka, bo ja od trzydziestu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
  - Ferdek, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
  - No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
  - Po jajco jełopie. Dobranoc.
  - (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Paździoch to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, mieszkanie ma, samochód ma, telewizor ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam, żem widział jak wybierał.
  - No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
  - Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
  - Ferdek, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
  - Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
  pokaż całość

  odpowiedzi (17)

 • avatar

  Obrazy ktore słyszysz XDDD

  odpowiedzi (37)

 • odpowiedzi (48)

Advertisement