Wpis z mikrobloga

Na wstępie to chciałem podziękować @MalaHelenka za to, że entuzjastycznie podeszła do zaproszenia na Wykop Party w Krakowie i moje plany zostały zmienione co do tej imprezy, na plus! ()

Oczywiście wielkie podziękowania dla @MasterSoundBlaster @krzesimir @idol89 jako organizatorów oraz dla @BarONkrakow za ugoszczenie nas tam wszystkich. Chociaż momentami nie było łatwo.[]

@nynu @Zoxico oraz @PiccoloColo za wspólne rozegranie partii w bilarda w The Stage oraz za pozostały czas spędzony przed, w trakcie jak i po party ʕʔ

@dorotka-wu w końcu mnie poznała osobiście i mi się wydawało, że jednak jest wyższa ode mnie a tu zonk xD

Niektórzy z was po usłyszeniu/przeczytaniu mojego nicku ciepło mnie przywitali. Nie spodziewałem się aby, ktoś na mój widok się ucieszył a tym bardziej jak jeszcze wspomniał, że chciał mnie poznać. To było bardzo miłe z waszej strony chociaż ja może tego jakoś nie okazałem ()

Wołam osoby z którymi miałem jakąkolwiek interakcję, w większym lub mniejszym stopniu.
Jak kogoś tu nie wymieniłem to przepraszam ale nicku nie zapamiętałem/nie dowiedziałem się.

@mokry_sen_polonisty @Manderigon @Bekovsky @koxok @Zawiadowca_historii @Jormungand @Sieniu @KromkaMistrz @Malorie @Scyzorro83 @tloczonka @kuki_1988 @BzdziagwaLujka @evie_andrews @nathaliekill @gorush @d0t3r @mandrake13 @Siterizer (Wykopwa wersja Dawida Podsiadło) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


#krakowskiewykopparty
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@WuDwaKa: Ha! Również było miło!
Dodam, że jesteś najbardziej osobliwą osobą, jaką udało mi się spotkać na party, a spotkałem ponad 8 osób. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Ciężko Cię rozgryźć.
Talizman bilardowy, wirtuoz kombatowy (dostałeś #!$%@? w pierwszym meczu od debiutanta :p). Akcje bilardowe naprawdę maksymalnie kontrastowe. #pdk ( ͡º ͜
@WuDwaKa: muszę przyznać, że ta paro-minutowa dyskusja, mnogie zwroty akcji i wartka akcja na długo będą w mojej pamięci xD Swoją drogą - jestem kolejną osobą, która jest ciekaw, jak wyglądasz, jak się potem okazało, jedliśmy razem ten makaron, a ja dalej nie wiem jak wyglądasz xD Cóż, następnym razem!