Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo 72! Słabiutko dziś, tylko 8 haseł i to nawet pomimo tego że 70% wysrywu wyjątkowo nie przegadał w prusaku. Wyniki:
macumacu- od początku wysrywu. bebzun kupił kieszonkę do noszenia kart, którą montuje się pod koszulką. Dobry plan. Jak umieści ją pod cyckami, to żaden da Silva nawet nie zauważy że on tam coś trzyma.

szafa vs język polski 0:54 do saszetki podcyckowej "można sobie TUTEJ włożyć paszport, można sobie TUTEJ włożyć pieniąszki, możne sobie TUTEJ włożyć.. coś co nie zajmuje dużo miejsca." Dobre combo, trzy razy TUTEJ w jednym zdaniu, x7
"jak się kręci czterema KAMIER... kamerami" ; "DZISIEJ ogarniemy to..."

MIEDZIANY MACGYVER myśli jakby tu wykorzystać madżik arm. Kmini nad tym przez dwie minuty vloga. Wniosek- będzie z tego #!$%@? wielki i szelki. W dzisiejszym odcinku obserwujemy również składanie metalowej ramy.

JAPKO FAP 4:56 #kieleckiulaniec marudzi że w ostatnich wysrywach musi się bardziej napracować. Dobrze że ma szybką jednostkę do pracy! Zegar na timelapsie pokazał czas jego pracy- 25 minut. Optymistycznie zakładam, że całość zajęła mu 40 minut- max godzinę. Czyli wysryw bez kamer ze starego Sony Action Cam montuje zapewne w ok 20 minut. To tylko pokazuje jak bardzo gubernator sra na łby swoim rycerzom.

5:13 czas napchać bebzun WCZORAJSZĄ PIZZĄ

5:47 #ussponton cumuje w PRUSAKU. Ludzie, on dostaje zadyszki od wsiadania do samochodu, a my od niego wymagamy żeby korzystał z atlasu który leży na strychu... Przecież dla gubernatora samo wyjście na strych to jak trening.

5:53 JA PIERDZIELE ile tego syfu jest. Syfu by nie było, gdyby np. np nie wiem... sprzątał regularnie?

8:23 witamy w MARKECIE w poszukiwaniu stalowych rurek.
#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ulane Bingo 72! Słabiutko dziś, tylko 8 haseł i to nawet pomimo tego że...

źródło: comment_Zmx7cw8i2vMYgz8p78kJwALXQmrhxpat.jpg

Pobierz
  • 2
@astri: sprawdziłem, to było prawie najsłabsze. Parę razy w tym roku miał 8 haseł, więc to jest na równi, ale raz, 6.01. w grze nr 42 trafił tylko 6. Ale jak w Barcelonie wyjdzie z ludźmi i do ludzi to zapewne narobi trzody, więc w następnych grach powinno być lepiej.