Wpis z mikrobloga

@WEPALGUME: na work&travel do usa przecież jedźcie, tylko teraz to już musielibyście się pośpieszyć na full. Aha no i jak chcecie pić to tam jest od 21, choć i tak nikt tego nei przestrzega. U mnie wchodziło się na podrobionych ;p W każdym razie prawilnie przypominam ;)
@caribbean: a byłeś tam? Mógłbyś opisać mniej więcej ile cię wyniósł koszt startu, jakie zarobki? Bo słyszałem ze trzeba mieć kilka tys na start, a jak tam z zarobkami jest to nie wiem. Chciałem trochę zarobic i wydaje mi się ze work and travel jest bardziej nastawiony na zwiedzanie niż zarabianie. Jak było w twoim przypadku?
@WEPALGUME: rzeczywiście jest tak. Jeśli chcesz bardziej zarobić, to nie wiem czy to jest wyjazd dla Ciebie akurat. Byłem 2-krotnie. Zazwyczaj wychodzi się na 0 z kosztami i zarobkami, ale jeśli jedzie się pierwszy raz to dopiero dla powracających są wyższe stawki. U mnie na campie tak było. Jeżeli pracujesz w normalnej pracy ( a pewnie trudno ją będzie znaleźć w tym terminie). to masz te 10$/h. To może na nast.