Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Co się wydarzyło to ja nawet nie.

  Mam dwóch znajomych, Kasię, typowe 9/10 i Krzysia, typowe 6/10. Krzysiu parę lat temu spędził dosyć dużo czasu na betaorbitowanie wokół Kasi, która z kolei na Krzysia miała totalnie wyjebane, ale chętnie przyjmowała "ofiarę" w postaci różnych wycieczek, prezentów, kina itd.

  Pokłócili się kiedy z jednej imprezy, na którą poszli razem, Kasia udała się w oczywiste miejsce z anglojęzycznym, nowopoznanym Alanem. Trudno zresztą powiedzieć, że się pokółcili, bo Krzysio przestał się odzywać, a Kasia olała temat.

  I tak Krzysio nie widział Kasi już ze 3 lata. Ja z kolei z Kasią utrzymywałem cały czas kontakt. Niedawno wyżaliła mi się, że bardzo chce mieć rodzinę i dziecko, ale nie ma z kim. 30 lvl zdobyty, jest coraz mniej czasu. No więc wspomniałem o Krzysiu, że to dobry temat, sporo zarabia, ma mieszkanie, chodzi na siłownię, nie pije... Kasia, mając już ze dwa piwka wypite, uderzyła do Krzysia na messengerze.

  No i wczoraj na imprezie Kasia pojawiła się razem z Krzysiem. Jak się później dowiedziałem, dzień wcześniej Kasia wyczyściła Krzysiowi rakietę. W sumie spoko, należało mu się już dawno.

  Kasia zaczęła coś gadać o rodzinie, Krzysio słuchał potakiwał i wtrąciła, że "cieszy się że są razem".

  - Chyba żartujesz. - Parsknął Krzysio.
  - Co?? - Zdziwiła się Kasia.
  - Nie jesteśmy razem.

  Kasia zaczęła dopytywać się dlaczego. Krzysiu uciekał od pytania, ale nie dawała za wygraną. Zaczęła coraz bardziej naskakiwać. W końcu Krzysio, wyprowadzony z równowagi, powiedział (na głos przy wszystkich):

  - Słuchaj, trzeba się było zainteresować tematem 6 lat temu. Od tego czasu miałaś więcej partnerów niż ja zgromadziłem gierek na Steamie. Z taką osobą nie buduje się niczego poważnego.

  Kasia patrzyła z miną srającego kota. Przybrała kolor wyraźnie czerwony, nie wiem w sumie czy z żalu czy ze złości, bo nic nie mówiąc opuściła knajpę.

  A taka prawda.

  #logikarozowychpaskow #przegryw #p0lka
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)

 • avatar

  Grzegorz Krychowiak
  Izrael - Polska 0:[1]
  STREAMABLE

  #mecz #golgif #reprezentacja #euro2020

  GFY

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  ale znalazłem młodzieżową #patologia grupke na facebooku twarda podstawówka/liceum ale mnie wpuścili xD co tam sie odkurwia wszystko zaczynam fajnie magazynować i segregować w folderach, jutro rano wszystko ładnie prześwietlę i zaczną się emaile do szkół i wiadomości do rodziny na facebooku xD #patologiazmiasta #patologiazewsi #polska #szkola nawet troche #bekaznauczycieli
  postuje losowy film. żyje tylko po to żeby być czyimś wrzodem na dupie pozdrawiam.
  pokaż całość

  odpowiedzi (42)