•  

   @cryptoqueen_pl:

   Jest on również dostępny na stronie niezależnego kryptoanalityka Willy Woo

   Odnośnik prowadź do jakiejś ruskiej strony, która jest jednocześnie głównym źródłem tłumaczonego tekstu. Niefajne nawyki.

   +: Sune
  •  

   @komukatiw: kupuj, niżej nie będzie (✌ ゚ ∀ ゚)☞

  •  

   @Manah: Czyli spadamy nadal

   +: d.....r
  •  

   @komukatiw: na to by wskazywał wskaźnik. Ale pamiętajmy, że mówimy o długoterminowych inwestycjach -> 1 rok +

  •  

   @Manah: "Ruska strona" o której mówisz, jest największym providerem krypto wiadomości w Rosji. Właśnie tam natknęłam się na ten artykuł (przez pomyłkę dałam zły link - już poprawiłam). Ale przetłumaczony przeze mnie artykuł jest na podstawie źródłowego artykułu z coindesk - https://www.coindesk.com/mayer-multiples-the-metric-that-helps-call-bitcoin-bubbles-and-bottoms (który też posłużył za podstawę artykułu na "ruskiej stronie"). Wszystkie źródła artykułów, tłumaczonych przeze mnie zawsze podaję w artykule. Rada na przyszłość: zbadaj sprawę zanim osądzisz

  •  

   @cryptoqueen_pl:

   przetłumaczony przeze mnie artykuł jest na podstawie źródłowego artykułu z coindesk.

   Niestety ale połowa twojego artykułu to parafraza z rosyjskiego źródła:

   На волатильном рынке криптовалют практически невозможно точно определить ценовое дно или вершину, после которой следует резкий разворот. Так, в конце 2017 года биткоин вплотную приблизился к отметке $20 000, после чего началось резкое и глубокое падение. Тогда многие неопытные и слишком оптимистично настроенные инвесторы «ловили ножи» — увеличивали длинные позиции, ошибочно полагая, что происходящий на рынке обвал — лишь краткосрочный выход цены из сильной перекупленности, а не разворот долгосрочного тренда.

   Тем не менее некоторые трейдеры и аналитики рынка уверены, что благодаря относительно новой метрике — Mayer Multiple — можно выявить как спекулятивные пузыри, так и моменты медвежьего истощения. Для этого инструмента есть даже отдельный сайт, также он доступен на веб-ресурсе независимого криптоаналитика Willy Woo.

   A odnośnik jak wcześniej był w przypadkowym miejscu to teraz całkiem go brak. Przykro mi...

  •  

   @cyberpunkbtc: Nie jestem pewny dalszych dużych spadków. Ile byś chciał za BTC? Jest nawet teoria, że spadnie do 1900$ tylko, że nie do końca w to wierzę. Jeden dołek jeszcze może postraszy 2900 i tyle. Nie jestem przekonany żeby niżej spadało.

  •  

   @Manah: nie mam pojęcia. Nie spodziewam się bardzo niskich spadków. Będziemy latać trochę w górę i dół. Wiem tylko tyle że za wcześnie na długi trend wzrostowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  •  

   @Manah: Jeszcze raz powtórzę przykro mi ale przed tego typu wypowiedziami musisz zbadać temat... Nie tylko temat dotyczący konkretnego artykułu ale i temat dotyczący pisania artykułów własnych, tłumaczenia artykułów, korzystanie ze źródeł, opracowanie artykułów, pisanie na podstawie innych artykułów - jak co od czego się różni i dlaczego. I na tym chciałabym zakończyć z mojej strony.